Kilkudniowe warsztaty taneczne organizowane najczęściej w okresie letnim to świetny sposób na twórcze spędzenie okresu wakacyjnego. Podczas projektu tanecznego mamy możliwość rozwijania oraz nauki improwizacji tanecznej oraz teatralnej. Liczne performance, jamy oraz specjalne wystąpienia to tylko niektóre z atrakcyjnych elementów projektu tanecznego.

Gwoździem programu międzynarodowych warsztatów z tańca jest obecność wybitnych osób z zagranicy. Niezwykłym atutem i profitem płynącym z uczestniczenia w kursach prowadzonych przez osoby z innych krajów jest różnorodność wiedzy, jaką prezentują dani nauczyciele. Poza tym prowadzące osoby przedstawiają różne dziedziny sztuki i kultury, między innymi są to reżyseria, scenografia, aktorstwo, dziennikarstwo. Dzięki temu uczestnicy doświadczają ciekawej wiedzy nie tylko z wąskiej dziedziny tańca, ale też pokrewnych jej branż.

Projekty taneczne na wysokim poziomie międzynarodowym są realizowane dla osób profesjonalnie zajmujących się tańce. Festiwal wieńczy wspólny performance, przygotowywany przez wszystkie dni projektu. Uczestnictwo także wiąże się z otrzymaniem certyfikatu oraz dyplomu. Aby zapisać się na warsztat taneczny należy wypełnić formularz na stronie www i wpłacić zaliczkę.

Informacje

Serwis Hotel-Prestige jest własnością firmy Sitte.pl. Wszystkie zamieszczone artykuły i materiały są chronione prawami autorskimi i nie można ich kopiować bez zgody naszej firmy. Jeśli mają Państwo ciekawe materiały i chcą je opublikować na łamach naszego serwisu prosimy o kontakt pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Kontakt

606 281 023
81 473 2011
 

sitte.pl
 

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.