Czy Twoja bliska osoba będzie obchodzić urodziny w najbliższym czasie? Może chcesz ją lub jego zaskoczyć i samodzielnie zaplanować przyjęcie niespodziankę? Wbrew pozorom nie trzeba tak wiele się przy tym namęczyć, wystarczy dobrać odpowiednie miejsce, zaplanować klimat i dać się ponieść wodzom fantazji. Jesteś zainteresowany? Zobacz jak możesz zaplanować przyjęcie niespodziankę na urodziny kogoś bliskiego!

Urodziny choć obchodzimy co roku, to za każdym razem chcemy w inny sposób celebrować kolejny rok na karku. Dlatego restauracja Saska Kępa to dobry pomysł na obchodzenie okrągłych urodzin czy specjalnych okazji. Jeżeli bierzesz sprawy w swoje ręce i chcesz zaskoczyć swoją ukochaną, bliską osobę taką niespodzianką, zobacz jak możesz zaplanować w łatwy i prosty sposób!

Przede wszystkim odpowiednie miejsce!

Pierwsze o czym musisz pomyśleć to miejsce, w którym zorganizujesz urodziny dla ukochanej osoby. Może restauracja Praga będzie strzałem w dziesiątkę? Pamiętaj, że wielkość restauracji zależy od liczby osób, które masz zamiar zaprosić. Jeżeli ma to być romantyczna kolacja we dwoje, wybierz restauracja, którą druga osoba najbardziej lubi lub kieruj się odpowiednią kuchnią. Chcesz zorganizować urodziny – niespodziankę z większym gronem przyjaciół? Warto wybrać takie miejsce, w którym będzie duża przestrzeń, ale też możliwość poimprezowania, potańczenia czy napicia się drinka po północy.

Przy wyborze restauracji zadaj sobie pytanie, czy zwykła rezerwacja stolika będzie wystarczająca, czy może lepiej będzie wynająć miejsce na całą noc? Może i będzie to kosztowne, ale kiedy kolejny raz będziesz planować urodziny w takim miejscu? Skoro już restauracja jest wybrana, możemy przejść do kolejnego punktu.

Menu i zaproszenia

Niezależnie od tego czy będzie to kolacja we dwoje czy w większym gronie, warto wcześniej umówić się z obsługą na konkretne menu, aby nie czekać w nieskończoność na jedzenie. Ustal ramy czasowe, kiedy wejdziesz do restauracji Praga z solenizantem, kiedy będzie podawana kolacja, a kiedy tort ze świeczkami. Dobrze mieć wszystko idealnie zaplanowane.

Zajmij się też zapraszaniem najbliższych przyjaciół na przyjęcie. Powiedz im też, by przypadkiem nie wygadali się solenizantowi i w ten sposób nie zepsuli całej niespodzianki. Niech potwierdzą swoją obecność na tydzień przed przyjęciem. A gdy to wszystko już dopniesz na ostatni guzik, zajmiesz się też dekoracją, czas na najtrudniejsze – czyli przyprowadzenie solenizanta do lokalu.

Możesz to zrobić na wiele sposobów, udając, że nie pamiętasz jaki dzisiaj dzień lub mówiąc wprost, że jedziecie na kolację, żeby celebrować urodziny. Jeżeli już tyle chcesz wyjawić to przypadkiem nie wygadaj się, że nie tylko Wy będziecie na miejscu! Nie pozostaje nam nic innego jak życzyć udanych urodzin i zabawy do białego rana. Mamy tez nadzieję, że przy całym procesie planowania tej niespodzianki nie zapomniałeś o zakupie odpowiedniego prezentu, prawda?

Informacje

Serwis Hotel-Prestige jest własnością firmy Sitte.pl. Wszystkie zamieszczone artykuły i materiały są chronione prawami autorskimi i nie można ich kopiować bez zgody naszej firmy. Jeśli mają Państwo ciekawe materiały i chcą je opublikować na łamach naszego serwisu prosimy o kontakt pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Kontakt

606 281 023
81 473 2011
 

sitte.pl
 

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.