Konferencja biznesowa to unikalne i najbardziej prestiżowe spotkanie biznesu, przedstawicieli sektora akademickiego oraz mediów. Imprezy te mają niejednorodny charakter, ale najczęściej bardzo wyraźnie koncentrują na sobie uwagę licznych zainteresowanych: targetu, finansistów, prawdopodobnych współpracowników. Jak szukać ważnych i atrakcyjnych spotkań?

Najliczniejszą dziś bazę konferencji biznesowych publikuje ogólnopolski serwis kreatorzy.eu. Internauci przejrzą tu systematycznie wzbogacaną bazę konferencji biznesowych, podzielonych na kategorie: konferencje marketingowe, konferencje HR, konferencje IT i szkolenia sprzedażowe. Lista spotkań rozbudowywana jest na bieżąco przez zespół tworzący serwis, lecz zgłoszenia mogą wysyłać mailem także sami odwiedzający kreatorzy.eu lub organizatorzy konferencji biznesowych. Dzięki zintegrowanej wyszukiwarce, przeglądanie wpisów jest bardzo proste - tak pod kątem nazwy konferencji biznesowej, jak i dowolnej frazy z nią związanej (w tym też pod kątem nazwiska prelegenta).

Informacje

Serwis Hotel-Prestige jest własnością firmy Sitte.pl. Wszystkie zamieszczone artykuły i materiały są chronione prawami autorskimi i nie można ich kopiować bez zgody naszej firmy. Jeśli mają Państwo ciekawe materiały i chcą je opublikować na łamach naszego serwisu prosimy o kontakt pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Kontakt

606 281 023
81 473 2011
 

sitte.pl
 

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.