Zgodnie z ostatnimi informacjami Elona Muska, wreszcie przyszedł ów moment, gdy Tesla zaprezentowała prototypy długo wyczekiwanego Modelu 3. Projektanci zakładają, że podbije on serca wszystkich amatorów samochodów elektrycznych zarówno w USA, jak i w pozostałych częściach świata.

Z pozyskanych wiadomości wynika, iż najtańszą wersję można będzie nabyć już za 35 tysięcy dolarów. Jest to nieco wyższa cena niż przewidywano, jednak powinno się zauważyć, że mieszkańcy Stanów Zjednoczonych będą mogli korzystać z federalnych zniżek i kupić auto już za ok. 27 tysięcy dolarów.

Będący w ofercie Tesli najmniejszy samochód typu sedan będzie miał przyśpieszenie do setki już w 6 sekund, a jego szybkość szczytowa to prawie 200km/h. Oprócz tego będzie on miał zasięg aż 350 km. Podczas odbywającej się w Los Angeles ekspozycji samochodu Elon Musk poinformował, iż w systemie przedsprzedaży zamówiono już 135 tysięcy samochodów, a liczba rezerwacji ciągle rośnie. Obecnie jeszcze nie przekazano do wiadomości istotnych detalów dotyczących specyfikacji Modelu 3. Bezsprzecznie wiadomo w tej chwili, że auto w standardowym wyposażeniu będzie miało tylny napęd, jednak będzie dostępna też wersja z napędem 4x4. Nie ma także wiadomości o tym, jakie będą dostępne wersje wyposażenia.

Każdy, kto pragnie zamówić sobie nową, elektryczną Teslę musi zapłacić zadatek w kwocie "jedynie" tysiąca dolarów. Na auto trzeba będzie zaczekać do roku 2018, gdyż dopiero wtedy początkowe sztuki będą udostępnione do sprzedaży. Tymczasem Model 3 można podziwiać na dostępnych w sieci filmach.

Informacje

Serwis Hotel-Prestige jest własnością firmy Sitte.pl. Wszystkie zamieszczone artykuły i materiały są chronione prawami autorskimi i nie można ich kopiować bez zgody naszej firmy. Jeśli mają Państwo ciekawe materiały i chcą je opublikować na łamach naszego serwisu prosimy o kontakt pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Kontakt

606 281 023
81 473 2011
 

sitte.pl
 

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.