Małżonkowie kłócą się przez przyjaciół, znajomych, sąsiadów a najczęściej przez rodziny, z których się wywodzą. Rodzice i teściowie potrafią wiele namieszać w relacjach dorosłych dzieci. Domagają się oni częstego odwiedzania albo wręcz sami nachodzą z wizytami, często próbują u młodych małżonków wzniecić poczucie winy z powodu niedostatecznej ich zdaniem opieki nad starzejącymi się rodzicami. Teściowie jednak najbardziej denerwują młodych poprzez wtrącanie się w ich sprawy, nieustanne udzielanie rad.

Wiele konfliktów w małżeństwach wynika także z braku pieniędzy. Wiedzą o tym dobrze wszyscy ci, którzy zarabiają za mało w stosunku do potrzeb oraz te małżeństwa gdzie jeden z partnerów utracił pracę i nie może znaleźć zatrudnienia. Napięty budżet domowy to wielki sprawdzian dla małżeństwa. To właśnie wtedy jest okazja do tego by wykazać się zrozumieniem, tolerancją a także pogodą ducha pomimo trudnej sytuacji.

Małżeństwo i kłótnie to dwie rzeczy, które idą ze sobą w parze. Nie należy obawiać się konfliktów, gdyż często ich rozwiązanie umacnia związek. Często lepsza jest ostra kłótnia, która oczyszcza atmosferę niż wielotygodniowe milczenie i pretensje ukrywane w środku.

Informacje

Serwis Hotel-Prestige jest własnością firmy Sitte.pl. Wszystkie zamieszczone artykuły i materiały są chronione prawami autorskimi i nie można ich kopiować bez zgody naszej firmy. Jeśli mają Państwo ciekawe materiały i chcą je opublikować na łamach naszego serwisu prosimy o kontakt pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Kontakt

606 281 023
81 473 2011
 

sitte.pl
 

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.