Każdy kto chociaż raz spróbował e-learningu nie wymieniłby go na żaden inny sposób zdobywania wiedzy.

Istnieje niemniej jednak jeszcze dużo przeszkód w stosowaniu tej formy nauki. Do najważniejszych z nich należy przeświadczenie, iż najlepsze są bezpośrednie kontakty z instruktorem w szkole, dlatego że z uwagi na deficyt motywacji oraz samodyscypliny asymilowanie wiedzy nie byłoby takie proste.

Niezależnie od tego wielu uczniów miałoby obawy czy zdoła sobie poradzić z obsługą platformy do uczenia na odległość, dlatego że sama obsługa komputera przychodzi z trudnością a co więcej dodać należy jeszcze korzystanie z forum dyskusyjnego, poczty elektronicznej czy chatu.

Nie każdy dysponuje także dostępem do internetu, a jak już mają niekoniecznie w adekwatny sposób umieją poszukiwać w nim dane, a to na pewno będzie potrzebne w e-learningu. Niemało osób obawia się także konieczności kupna nowszego komputera, z obawy, iż ten którym dysponują nie działałby sprawnie. Dodatkowo ludzie boją się, że treść kursu nie będą dla nich dostatecznie atrakcyjne czy wręcz zrozumiałe.

Informacje

Serwis Hotel-Prestige jest własnością firmy Sitte.pl. Wszystkie zamieszczone artykuły i materiały są chronione prawami autorskimi i nie można ich kopiować bez zgody naszej firmy. Jeśli mają Państwo ciekawe materiały i chcą je opublikować na łamach naszego serwisu prosimy o kontakt pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Kontakt

606 281 023
81 473 2011
 

sitte.pl
 

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.