Nie ma bodajże związku dwojga ludzi, który nie przechodziłby chwilowego kryzysu. W niektórych przypadkach takie osoby radzą sobie same. Lecz czasami nadchodzi tak ogromny kryzys, że tylko profesjonalna psychoterapia kraków pomoże w rozwiązaniu problemu. Niejednokrotnie podłożem kłopotu jest brak szczerej rozmowy oraz wzajemnego zrozumienia.

W takim przypadku psycholog Olga Tokarska ułatwia naukę wzajemnej, dobrej komunikacji, jaka zezwoli na odtwarzanie związku oraz da szansę na ponowne cieszenie się sobą. Psychoterapeuta pomaga w różnych sytuacjach - w przypadku rozbieżności co do oczekiwań związanych z oczekiwaniami na przyszłość czy też brakiem wzajemnej komunikacji. Pomaga również wówczas kiedy w związku pojawia się zdrada i podczas nadchodzącego rozstania lub rozwodu.

Ułatwia zrozumienie tej sytuacji oraz wyjaśnienie sobie z jakiej przyczyny ma to miejsce. Z reguły konsultacje składają się z 2 do 3 wizyt, które trwają po 90 minut. Oczywiście jest także możliwość przedłużenia terapii w zależności od potrzeb danych osób. Wszelakie szczegóły przedstawiono na stronie e-psychoterapiakrakow.pl, na jakiej opisane zostały rodzaje terapii prowadzonych przez Olgę Tokarską oraz jej doświadczenie zawodowe. W jej kompetencje wpisuje się również terapia indywidualna i wychowawcze konsultacje.

Psycholog Olga Tokarska - psychoterapeuta kraków wyjątkowo proponuje:

  • Konsultacje dla małżeństw,
  • Psychoterapia indywidualna,
  • Konsultacje wychowawcze,
  • Konsultacje dla związków,
  • Konsultacje dla par,
  • Pomoc psychologiczna w problemach takich jak zaburzenia odżywiania

Informacje

Serwis Hotel-Prestige jest własnością firmy Sitte.pl. Wszystkie zamieszczone artykuły i materiały są chronione prawami autorskimi i nie można ich kopiować bez zgody naszej firmy. Jeśli mają Państwo ciekawe materiały i chcą je opublikować na łamach naszego serwisu prosimy o kontakt pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Kontakt

606 281 023
81 473 2011
 

sitte.pl
 

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.