W okresie letnim, imprezy firmowe warto organizować w otoczeniu zieleni. Idealne miejsce powinno być połączeniem aranżacji eleganckiej i nieformalnej. Spotkania integracyjne przybierają bowiem różną formę! Gdzie warto zorganizować spotkanie biznesowe lub piknik okolicznościowy?

Nieformalne imprezy okolicznościowe i integracyjne

Mniej oficjalne imprezy, takie jak pikniki, rocznice, spotkania integracyjne warto urządzać w obiekcie dysponującym dużym ogrodem. Szeroka przestrzeń zielona umożliwi zabawę na świeżym powietrzu, bez ograniczeń. Chodzi nie tylko o spotkania kadry pracowniczej i zabawy okolicznościowe, ale także festiwale muzyczne i duże imprezy charytatywne. Oczywiście obiekt powinien być jednocześnie zlokalizowany w miejscu dobrze skomunikowanym z każdą częścią Warszawy. Dlatego najczęściej tego typu spotkania organizowane są w Parku Kultury. To zielony punkt na mapie Warszawy chętnie odwiedzany zarówno przez miejscowych, jak też turystów. Nic dziwnego! Wiekowe dęby, fontanny, ośrodki sportowe, doskonała lokalizacja - wszystko to zachęca do odwiedzin. Warto więc organizować imprezy okolicznościowe w Powsinie. 

Oficjalne spotkania biznesowe w eleganckim wnętrzu

Spotkania z partnerami biznesowymi i formalne imprezy firmowe najlepiej jest organizować w stylowej restauracji. Sprawy większej wagi omawiane są zazwyczaj w mniejszej grupie osób. Dlatego dobrą propozycją będą obiekty kameralne, a jednocześnie eleganckie. Na uwagę zasługuje jakość serwowanych potraw i napojów. Nie bez znaczenia jest jednak wspomniana bliskość terenów zielonych. Spotkanie formalne często łączone jest z późniejszą imprezą integracyjną. Latem niejednokrotnie organizowana jest zabawa na powietrzu. Podczas imprezy gościom oferowany jest catering. Dobrze zorganizowane obiekty dysponują namiotami, których konstrukcja chroni uczestników przed warunkami pogodowymi. Firmowe imprezy integracyjne na wysokim poziomie najczęściej odbywają się w sprawdzonych restauracjach i ośrodkach. Usługodawcy umożliwiają zazwyczaj kontakt z profesjonalnymi managerami ds. organizacji imprez. Współpraca z takim punktem jest więc znacznie ułatwiona. Możliwość skorzystania z porady specjalisty jest niewątpliwym atutem!

Podczas wyboru odpowiedniej restauracji należy więc kierować się konkretnymi wyznacznikami jakości. To przede wszystkim lokalizacja, jakość obsługi i menu, dostępność ogrodu, metraż obiektu, dodatkowe usługi. Nie bez znaczenia jest także doświadczenie obsługi, bezproblemowy kontakt i opinie dotychczasowych klientów. 

Informacje

Serwis Hotel-Prestige jest własnością firmy Sitte.pl. Wszystkie zamieszczone artykuły i materiały są chronione prawami autorskimi i nie można ich kopiować bez zgody naszej firmy. Jeśli mają Państwo ciekawe materiały i chcą je opublikować na łamach naszego serwisu prosimy o kontakt pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Kontakt

606 281 023
81 473 2011
 

sitte.pl
 

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.