Jeden z głównych podziałów soczewek ustanawia, że wydzielamy soczewki jednodniowe, na miesiąc, kwartalne, a nawet roczne. Które z wyliczonych będą natomiast najbardziej popłatne w zakresie używania? Czy pomiędzy wymienionymi typami soczewek widoczne są znaczące różnice, wpływające na ich jakość?

Różnice w tych soczewkach powstają przede wszystkim z faktu, że jedne są szykowane pod wielokrotne używanie, a pozostałe można stosować jedynie przez jeden dzień. Co ciekawe, w sklepach znależć można także soczewki przygotowane do korzystania 24h na dobę, co implikuje, iż nie musisz usuwać ich nawet na czas spania.

Jeżeli musielibyśmy tymczasem wyznaczyć rzeczowo jakie soczewki realnie będą bardziej intratne pod względem zakupu, to pewnie trzeba tu wspomnąć soczewki miesięczne, o ile jednak w czasie tego miesiąca nie będziemy mieli problemów z ich użytkowaniem. Jeśli soczewki kontaktowe zostaną uszkodzone to nikt nam nie odda nowych – trzeba będzie zakupić nowe. Natomiast jednodniowe soczewki, pomimo tego, że relatywnie wyższą cenę, w przypadku uszkodzenia nie będą generowały wysokich kosztów. Zwyczajnie w dowolnym momencie możemy sięgnąć po następne. W praktyce przewaga danego rozwiązania uzależniona jest tak rzeczywiście od jednej, konkretnej osoby. Nie ma tu wytycznej, że za każdym razem tymi bardziej intratnymi będą konkretne soczewki.

Informacje

Serwis Hotel-Prestige jest własnością firmy Sitte.pl. Wszystkie zamieszczone artykuły i materiały są chronione prawami autorskimi i nie można ich kopiować bez zgody naszej firmy. Jeśli mają Państwo ciekawe materiały i chcą je opublikować na łamach naszego serwisu prosimy o kontakt pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Kontakt

606 281 023
81 473 2011
 

sitte.pl
 

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.