Wielu mężczyzn, przy pierwszych objawach niesprawności seksualnej kieruje się do apteki po leki na potencję. Prócz doraźnej farmakologicznej pomocy warto zastanowić się nad zmianą diety, bądź wprowadzeniem do niej odpowiednich produktów wspomagających osiągnięcie i utrzymanie erekcji.

Awokado – ten owoc, dzięki zawartości jednonienasyconych kwasów tłuszczowych, podwyższa stężenie dobrego cholesterolu we krwi, zwanym w skrócie HDL (High Density Lipoprotein). Używali go już Aztekowie i to z ich języka pochodzi słowo awokado, które oznacza jądro.

Ostrygi – są uznawane za najcenniejsze mięczaki jadalne, szeroko rozprzestrzenione we wszystkich płytkich morzach słonych stref ciepłej i umiarkowanej. Przede wszystkim, są najbogatszym źródłem cynku w diecie. Naukowcy potwierdzili, że minerał ten przyczynia się do utrzymania prawidłowego poziomu testosteronu we krwi. A jego niedobór może doprowadzić do impotencji. Zamiast ostryg, można zacząć spożywać rośliny strączkowe, pestki dyni czy orzechy.

Seler – w stanie dzikim występuje w Europie, Azji Zachodniej i Środkowej, w Afryce i na Kaukazie. W Polsce dziko rosnący można spotkać jedynie na wyspie Uznam. Poprawia libido dzięki temu, że doskonale wpływa na ukrwienie narządów płciowych. Zawiera także sporo witaminy C.

Orzechy brazylijskie – stoją na równi z orzechami włoskimi jeśli chodzi o poprawę pracy mózgu. Jednak to nie jedyna zaleta płynąca z ich spożywania. Są bogatym źródłem selenu, który poprawia jakość nasienia. Poza tym zawierają sporo wzmacniającego kości wapnia, uspokajającego nerwy magnezu, czy obniżającego ciśnienie potasu. Natomiast kobiety będące w ciąży, też powinny korzystać z ich właściwości, gdyż zawierają duże ilości kwasu foliowego.

Czekolada – podczas wprowadzania do diety zdrowych składników, nie zapominajmy także o czekoladzie. Szczególnie tej wysokiej jakości, zawierającej małe ilości tłuszczów, lecz duże ilości kakao. Bowiem ma w sobie tryptofan, niezbędny do produkcji serotoniny. Serotonina zaś odpowiada za pobudzenie seksualne i lepszą erekcję.

Jeśli wprowadziłeś do swojego jadłospisu wyżej wymienione składniki, czas zaopatrzyć się w odpowiednie preparaty na potencję. Połączenie tabletek z właściwą dietą, powinno wzmocnić erekcję i poprawić sprawność seksualną w łóżku. Jeśli nie mamy na tyle samozaparcia by udać się do lekarza po opinię, możemy zapytać w aptece bądź zamówić lekarstwa przez strony internetowe takiej jak aptekamezczyzny.pl, które gwarantują nam dyskretną wysyłkę.

Informacje

Serwis Hotel-Prestige jest własnością firmy Sitte.pl. Wszystkie zamieszczone artykuły i materiały są chronione prawami autorskimi i nie można ich kopiować bez zgody naszej firmy. Jeśli mają Państwo ciekawe materiały i chcą je opublikować na łamach naszego serwisu prosimy o kontakt pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Kontakt

606 281 023
81 473 2011
 

sitte.pl
 

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.