Marzysz o relaksie w pełnym tego słowa znaczeniu? W takim przypadku doskonałym pomysłem będzie spędzenie chociaż jednego dnia w Spa. Dzięki zabiegom oferowanym w gabinetach Spa możesz poczuć się jak nowo narodzona!

Spa jest skrótem pochodzącym od łacińskiego sanus per aquam, co znaczy „zdrowie dzięki wodzie”. Słowo to również tłumaczone jest jako „uzdrowisko” od miejscowości Spa w Belgii, która stała się jednym z pierwszych uzdrowisk na świecie. W gabinetach Spa możemy skorzystać z szeregu atrakcyjnych terapii i zabiegów, które skoncentrowane są głównie na wykorzystaniu wody, ale nie tylko.

Z jakich zabiegów skorzystamy w gabinecie Spa?

Praktycznie każdy gabinet czy też strefa Spa, którą często możemy spotkać w hotelach Spa, posiada na wyposażeniu basen, a czasami nawet aquapark, wannę z hydromasażem jacuzzi, saunę fińską, łaźnię parową. Oprócz tego korzystać możemy z pełnej gamy specjalnych zabiegów na twarz i na ciało, między innymi masażów, zabiegów upiększających polegających na peelingach i stosowaniu specjalnych kosmetyków.

Wobec tego specjaliści z gabinetu Spa mogą zadbać o swojego klienta dosłownie od stóp do głów. W ten sposób możemy uzyskać znacznie lepszy efekt niż przy domowej pielęgnacji, a przy tym nawet w ciągu jednego weekendu możemy odpocząć znacznie lepiej niż podczas tygodnia zwykłych wakacji.

Najważniejsze korzyści z wizyty w Spa:

  • dobre samopoczucie psychiczne i fizyczne
  • skuteczny sposób na odstresowanie się
  • relaks dla całego ciała
  • oczyszczenie organizmu podczas gorących zabiegów
  • regularne wizyty pomogą w wymodelowaniu ciała
  • odżywienie organizmu dzięki wsparciu krążenia krwi
  • zdrowa skóra o pięknym wyglądzie
  • zwiększenie odporności organizmu
  • rozluźnienie napiętych mięśni

Są to tylko wybrane zalety korzystania z zabiegów Spa i różnią się one również w zależności od tego, jakie z nich wybierzemy.

Adresy gabinetów Spa oraz hoteli Spa można znaleźć już teraz całkowicie przez internet, możemy wpisać przykładową frazę „spa łódź” w przeglądarkę. Pobyt w Spa może być też wspaniałym pomysłem na prezent dla bliskiej osoby potrzebującej wypoczynku lub na wspólny relaks z drugą połówką.

Informacje

Serwis Hotel-Prestige jest własnością firmy Sitte.pl. Wszystkie zamieszczone artykuły i materiały są chronione prawami autorskimi i nie można ich kopiować bez zgody naszej firmy. Jeśli mają Państwo ciekawe materiały i chcą je opublikować na łamach naszego serwisu prosimy o kontakt pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Kontakt

606 281 023
81 473 2011
 

sitte.pl
 

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.