TripAdvisor ogłosił swój ranking najlepszych hoteli na świecie w roku 2015. Użytkownicy TripAdvisora, czyli miliony turystów oceniło hotele z całego świata. Poniżej przedstawiamy hotele w Polsce, które miały najwyższe noty. Zapraszamy do zapoznania sie z siedmioma najlepszymi hotelami w Polsce.

Miejsce siódme - Hotel Bristol Tradition & Luxury w Rzeszowie

Wyjątkowym walorem tego hotelu jest jego nadzwyczajny wygląd. Stylowe wnętrza urozmaicone są o elementy, które nawiązują do staropolskiego stylu zaczerpniętego w tradycji. Folkowe motywy nadają wyjątkowo ciepłej i przytulnej atmosfery. W ofercie hotelu podróżnicy znajdą 71 pokoi, a także sale konferencyjne i trzy restauracje.

Miejsce szóste - Double Tree by Hilton w Łodzi

Hotel zlokalizowany jest w centrum Łodzi, zaledwie kilometr od dobrze znanej ulicy Piotrkowskiej, w pobliżu Atlas Areny. Co ciekawe, hotel stanął na terenie, który ówcześnie stanowił Wytwórnię Filmów Fabularnych. Stąd we wnętrzu hotelu wyraźnie widać inspiracje filmem. Do wyboru mamy trzy wersje pokojów - standard, deluxe oraz apartamenty.

Miejsce piąte - Hotel InterContinental w Warszawie

Hotel w Warszawie jest pięciogwiazdkowym obiektem, który położony jest w centrum miasta. Do użytku oddano go w roku 2004. Do dyspozycji gości jest 326 pokoi, wiele z nich to apartamenty spełniające najwyższe światowe kryteria. Jako ciekawostkę należy podać, iż Hotel InterContinental znajduje się na ósmym miejscu najwyższych budynków w Polsce. Jego wysokość to 164 metry. Na 43 oraz 44 tym piętrze zlokalizowany jest basen, dzierżący berło najwyżej położonego basenu w kraju.

Miejsce czwarte - Hotel H15 w Warszawie

Hotel H15 Boutique to jeden z najoryginalniejszych obiektów w Stolicy. Luksusowy hotel zlokalizowany jest w samym centrum, w zabytkowej kamienicy z dziewiętnastego wieku. Do dyspozycji oddanych jest 48 apartamentów. Miejsce to znane jest ze swojej nastrojowej atmosfery, gdzie wszyscy czują się "jak w domu".

Miejsce trzecie - Andel's Hotel w Łodzi

Czterogwiazdkowy deluxe design hotel, będący pierwszym tego typu obiektem w Łodzi. Hotel powstał na miejscu dawnej przędzalni Izraela Poznańskiego. Zaprojektowali go znani na całym świecie architekci Jestico+Whiles. Udało im się połączyć elementy zabytkowe z nowoczesnymi. Do dyspozycji gości pozostaje 278 pokoi oraz apartamentów, centrum konferencyjne z balowa salą i dodatkowo Centrum Spa & Fitness. Hotel wyróżniany był nie raz na swój nowatorski wygląd.

Miejsce drugie - Queen Boutique Hotel w Krakowie

Hotel Queen Boutique to czterogwiazdkowy obiekt położony w samym centrum Krakowa. Swoją działalność zaczął w roku 2011. Oferuje 30 pokojów a także apartament Queen Suite. Pokoje wyposażone są w sprzęt wysokiej jakości oraz klimatyzację.

Miejsce pierwsze - Metropolitan Boutique Hotel w Krakowie

Zwycięzca rankingu na rok 2015 to czterogwiazdkowy Metropolitan Boutique Hotel. Znajduje się w dziewiętnastowiecznych kamienicach, pomiędzy Rynkiem Głównym a Kazimierzem. Do największych atrakcji w Krakowie dzieli go zaledwie kilka minut spaceru. Dla gości do dyspozycji jest 51 pokoi, osiem apartamentów a także dwie sale konferencyjne.

Informacje

Serwis Hotel-Prestige jest własnością firmy Sitte.pl. Wszystkie zamieszczone artykuły i materiały są chronione prawami autorskimi i nie można ich kopiować bez zgody naszej firmy. Jeśli mają Państwo ciekawe materiały i chcą je opublikować na łamach naszego serwisu prosimy o kontakt pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Kontakt

606 281 023
81 473 2011
 

sitte.pl
 

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.