Linia brzegowa, stanowiąca granicę pomiędzy Polską a Morzem Bałtyckim, to około 800 kilometrów. Nic więc dziwnego, że z tak wielkiej liczby miejscowości wypoczynkowych, trudno wybrać „perełkę”, w której warto spędzić tydzień, lub dwa tygodnie, wakacyjnego urlopu. Poniżej, przedstawiamy krótkie zestawienie nadmorskich miejscowości turystycznych, które koniecznie warto w najbliższym czasie odwiedzić.

1. A może by tak Trójmiasto?

Trójmiasto, to zdecydowany lider wśród nadmorskich lokalizacji wybieranych przez turystów. Miasto to, posiada ogromną plażę, kilka kąpielisk (z których najpopularniejsze jest to, znajdujące się w Brzeźnie) i olbrzymie oceanarium. Do atrakcji miasta, możemy też zaliczyć przepiękne molo i… samo miasto, które charakteryzuje poniemiecka zabudowa (to propozycja na niepogodę).

2. Łeba – miasto z potencjałem!

Poza sezonem, Łeba jest niewielkim, kilkutysięcznym miastem. Jednak w trakcie sezonu wakacyjnego, pobliskie plaże zapełniają się turystami i to na tyle skutecznie, że trudno znaleźć tu choć trochę wolnego miejsca. W Łebie, znajdziemy bardzo szeroką bazę noclegową.

3. Stary, dobry Hel…

Półwysep helski, jak również jego ukoronowanie czyli sam Hel, również oferują mnóstwo zalet. Zaliczyć do nich można osobliwe fokarium, słynną latarnię morską, czy też coś, dla pasjonatów historii, czyli Muzeum Obrony Wybrzeża. I choć dojazd na Hel może być bardzo problematyczny (olbrzymie korki na drogach dojazdowych), to jednak po dojechaniu na miejsce, zostaniemy wynagrodzeni niesamowitym widokiem półwyspu helskiego.

4. Jastrzębia Góra – miejsce mało znane, ale doceniane.

Jastrzębia Góra, to być może mało znane miejsce wypoczynkowe, ale ze względu na Rosevia Resort – zaawansowany i nowoczesny kurort wypoczynkowy, coraz częściej to właśnie ona jest wybierana przez turystów. Więcej informacji na stronie kurortu rosevia.pl.

Polskie morze, oferuje swoim pasjonatom wiele innych, często mniej znanych miejsc turystycznych. Mielno, Jastrzębia Góra, Kołobrzeg i wiele, wiele innych, to tylko wierzchołek góry lodowej. Najlepiej wybrać miejsce, w którym będziemy czuć się jak najbardziej komfortowo, nie ważne czy jest to lokalizacja popularna czy też kameralna.

Informacje

Serwis Hotel-Prestige jest własnością firmy Sitte.pl. Wszystkie zamieszczone artykuły i materiały są chronione prawami autorskimi i nie można ich kopiować bez zgody naszej firmy. Jeśli mają Państwo ciekawe materiały i chcą je opublikować na łamach naszego serwisu prosimy o kontakt pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Kontakt

606 281 023
81 473 2011
 

sitte.pl
 

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.