Krajowe wyjazdy urlopowe w ostatnich latach przewyższają popularnością wypoczynek w zagranicznych kurortach. Dzieje się tak z rozmaitych przyczyn – w grę wchodzą między innymi bezpieczeństwo, brak bariery językowej czy większa elastyczność w trakcie spędzania wolnego czasu. Niesłabnącym zainteresowaniem cieszy się przede wszystkim polskie wybrzeże. Część osób zmęczona jest jednak masowym charakterem niektórych kurortów. Tacy urlopowicze poszukują więc wypoczynku ekskluzywnego, w luksusowych warunkach i w pewnym oddaleniu od zgiełku.

Nic więc dziwnego, że wielu wybierających się nad Bałtyk decyduje się na taki hotel czy apartament, w którym pomimo wyższej ceny pobytu, zagwarantowane są warunki do prawdziwego spokoju i wypoczynku, dodatkowo w luksusowej scenerii. Wraz ze wzrostem stopy życiowej Polaków, miejsca takie przestały się stać nieosiągalne. Chłodno kalkulując, tygodniowy pobyt w najbardziej nawet ekskluzywnym nadbałtyckim apartamencie obejmuje koszt niższy niż wypoczynek w kurortach nad Morzem Śródziemnym. Dodatkowo otrzymujemy również wysoką jakość świadczonych usług. Przeglądając fora internetowe dotyczące biur podróży nierzadko spotykamy się z negatywnymi opiniami uczestników zorganizowanych wycieczek, nawet tych w wersji all inclusive. Hotel, który miał znajdować się tuż przy plaży, finalnie miał okna wychodzące na smażalnię ryb, w dodatku, by znaleźć się nad wodą trzeba było jednak przespacerować dobrych kilkaset metrów. To nie są odosobnione wersje. Niedziałająca klimatyzacja czy telewizor to niestety wciąż częsta bolączka przy podobnych wyjazdach.

Dlatego urlopowicze coraz częściej decydują się na wypoczynek w kraju, gdzie warunki są sprawdzone. Zwłaszcza, że luksusowych apartamentów na polskim wybrzeżu nie brakuje. Wiele z nich znajduje się dodatkowo w znakomitej lokalizacji, chociażby Rosevia Resort, którego ofertę sprawdzić można na rosevia.pl.

Czy podobna tendencja jest stała? Wydaje się, że tak. Już teraz synonimem luksusowego wypoczynku dla wielu wcale nie jest daleka zagraniczna wycieczka.

Informacje

Serwis Hotel-Prestige jest własnością firmy Sitte.pl. Wszystkie zamieszczone artykuły i materiały są chronione prawami autorskimi i nie można ich kopiować bez zgody naszej firmy. Jeśli mają Państwo ciekawe materiały i chcą je opublikować na łamach naszego serwisu prosimy o kontakt pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Kontakt

606 281 023
81 473 2011
 

sitte.pl
 

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.