Majorka to hiszpańska wyspa. Leży na Morzu Śródziemnym, należy do archipelagu Balearów. Co można robić na tej pięknej wyspie? Poza wylegiwaniem, opalaniem i korzystaniem z pięknej pogody?

Miłośnicy natury, przyrody i zwierząt mogą wszystko co kochają znaleźć w parku safari. Do parku można można wjechać swoim autem lub przygotowanym przez właścicieli pojazdem. Podczas takiej przejażdżki mamy możliwość bliskiego kontaktu z dzikimi zwierzętami. Nie są to zwierzęta agresywne, nie trzeba się o to obawiać. Możemy zobaczyć gazele, gnu, nosorożce, małpy, żyrafy. Na pewno w lepszej jakości niż w tradycyjnym zoo. Na dalszym odcinku trasy safari przeradza się w bardziej tradycyjny ogród zoologiczny. Zwierzęta pozamykane są w klatkach, a zwiedzający mogą wysiąść z aut i dalsze zwiedzanie odbywać już na piechotę. Jest też osobny teren przeznaczony na pokazy z dzikimi drapieżnikami. Trenerzy zamknięci w klatkach ze zwierzętami prezentują nam wyuczone sztuczki. Jest to jedna z wielu atrakcji na Majorce, która przeznaczona jest dla całej rodziny.

Informacje

Serwis Hotel-Prestige jest własnością firmy Sitte.pl. Wszystkie zamieszczone artykuły i materiały są chronione prawami autorskimi i nie można ich kopiować bez zgody naszej firmy. Jeśli mają Państwo ciekawe materiały i chcą je opublikować na łamach naszego serwisu prosimy o kontakt pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Kontakt

606 281 023
81 473 2011
 

sitte.pl
 

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.