Każdy niezależnie od rodzaju cery powinien aplikować tonik w swej rutynowej pielęgnacji.

Czemu? Tonik to kosmetyk, który ma za zadanie przywrócić właściwe pH naszej skórze. W przypadku gdy pH nie jest takie jak być powinno to znaczy blisko pięć i pół to nasza cera może źle reagować. W przypadku cery tłustej czy mieszanej może pojawić się trądzik. Sucha cera będzie się coraz mocniej przesuszać. Tonik jest kosmetykiem, który tworzy odpowiednie środowisko na cerze, dzięki czemu złe czynniki mają niższą możliwość się rozwinąć.

Z reguły wszystkie toniki będą dobre. Należałoby stosować ten projektowany do naszego rodzaju cery. Do suchej skóry pomoże dobrze nawilżyć oraz dodatkowo poprawi wpływ kremu nawilżającego. Do cery tłustej wyeliminuje bakterie powodujące trądzik i da bazę do stosowania odpowiednich kremów. Kiedy używać tonik? Zawsze po umyciu buzi wodą. Wtedy nasza cera najbardziej tego wymaga. Jednakże możemy również przed położeniem maseczki lub serum. Po toniku każdy kolejny kosmetyk będzie działał lepiej. Pamiętać powinno się tylko, że tonik nie jest kosmetykiem oczyszczającym. Tonik to kosmetyk, jaki stosujemy na oczyszczoną cerę.

Informacje

Serwis Hotel-Prestige jest własnością firmy Sitte.pl. Wszystkie zamieszczone artykuły i materiały są chronione prawami autorskimi i nie można ich kopiować bez zgody naszej firmy. Jeśli mają Państwo ciekawe materiały i chcą je opublikować na łamach naszego serwisu prosimy o kontakt pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Kontakt

606 281 023
81 473 2011
 

sitte.pl
 

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.