Transport

Słupki drogowe

Słupek drogowy jest elementem drogi, który zna każdy kierowca. Chociaż niektórzy mogą myśleć, że jego funkcją jest ozdabianie drogi, to jednak ma on ważniejszą rolę.

Słupek pikietażowy - bo tak się go fachowo nazywa, może uratować Ci…

Więcej o: Słupki drogowe

Drukowany samochód

Ekologiczny oraz nowoczesny wóz drukowany w 3D ma być szybki oraz lekki. Ze względu na niski poziom spalania ma być uważany za auto ekologiczne. Mowa tu o Shell Concept Car, którego części drukowane są w 3D.

Shell Concept Car został…

Więcej o: Drukowany samochód

Transport w turystyce

Usługi transportowe to jedne z głównych usług wśród usług turystycznych. Należy pamiętać, że rozwój usług komunikacyjnych jest konieczny dla turystów, aby zwiększała się dostępność do dóbr turystycznych. Pamiętajmy…

Więcej o: Transport w turystyce

Transport z przyszłości

Unia Europejska rozpoczęła pracę nad autonomicznymi TIR-ami. Będą miały pokonywać w konwojach cały kontynent i to bez kierowców.

Będą woziły cenne ładunki do miejsca przeznaczenia. System ten ma prowadzić do zwiększenia bezpieczeństwa…

Więcej o: Transport z przyszłości

Rekordy drogowe

Rekordów część druga. Myśląc o transporcie, w pierwszej kolejności myslimy o pojazdach - samochodach, motocyklach itd. Ale nie możemy zapomnieć, że transport to także drogi, po których te maszyny sie poruszają. Dziś przedstawimy…

Więcej o: Rekordy drogowe

Nowe rejsy LOT

Z początkiem 2016 roku LOT będzie chciał uruchomić kolejne rejsy na trasie Warszawa - Szczecin oraz Kraków - Gdańsk. Ponadto planuje dodatkowe loty na zagranicznych trasach.

Będzie więcej lotów z Warszawy do Tel Awiwu, Kijowa oraz…

Więcej o: Nowe rejsy LOT

Rekordy motoryzacyjne

Chyba każdy z nas lubi czytać o rekordach. Dotyczy to niemal każdej dziedziny, w końcu bycia naj w swojej dyscyplinie to niezły powód do dumy. Także w temacie transporu i motoryzacji możemy znaleźć kilka wyjątkowych, a nawet szalonych…

Więcej o: Rekordy motoryzacyjne

Informacje

Serwis Hotel-Prestige jest własnością firmy Sitte.pl. Wszystkie zamieszczone artykuły i materiały są chronione prawami autorskimi i nie można ich kopiować bez zgody naszej firmy. Jeśli mają Państwo ciekawe materiały i chcą je opublikować na łamach naszego serwisu prosimy o kontakt pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Kontakt

606 281 023
81 473 2011
 

sitte.pl
 

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.