Transport

Nowe rejsy LOT

Z początkiem 2016 roku LOT będzie chciał uruchomić kolejne rejsy na trasie Warszawa - Szczecin oraz Kraków - Gdańsk. Ponadto planuje dodatkowe loty na zagranicznych trasach.

Będzie więcej lotów z Warszawy do Tel Awiwu, Kijowa oraz…

Więcej o: Nowe rejsy LOT

Słupki drogowe

Słupek drogowy jest elementem drogi, który zna każdy kierowca. Chociaż niektórzy mogą myśleć, że jego funkcją jest ozdabianie drogi, to jednak ma on ważniejszą rolę.

Słupek pikietażowy - bo tak się go fachowo nazywa, może uratować Ci…

Więcej o: Słupki drogowe

Drukowany samochód

Ekologiczny oraz nowoczesny wóz drukowany w 3D ma być szybki oraz lekki. Ze względu na niski poziom spalania ma być uważany za auto ekologiczne. Mowa tu o Shell Concept Car, którego części drukowane są w 3D.

Shell Concept Car został…

Więcej o: Drukowany samochód

Transport w turystyce

Usługi transportowe to jedne z głównych usług wśród usług turystycznych. Należy pamiętać, że rozwój usług komunikacyjnych jest konieczny dla turystów, aby zwiększała się dostępność do dóbr turystycznych. Pamiętajmy…

Więcej o: Transport w turystyce

Transport z przyszłości

Unia Europejska rozpoczęła pracę nad autonomicznymi TIR-ami. Będą miały pokonywać w konwojach cały kontynent i to bez kierowców.

Będą woziły cenne ładunki do miejsca przeznaczenia. System ten ma prowadzić do zwiększenia bezpieczeństwa…

Więcej o: Transport z przyszłości

Rekordy drogowe

Rekordów część druga. Myśląc o transporcie, w pierwszej kolejności myslimy o pojazdach - samochodach, motocyklach itd. Ale nie możemy zapomnieć, że transport to także drogi, po których te maszyny sie poruszają. Dziś przedstawimy…

Więcej o: Rekordy drogowe

Informacje

Serwis Hotel-Prestige jest własnością firmy Sitte.pl. Wszystkie zamieszczone artykuły i materiały są chronione prawami autorskimi i nie można ich kopiować bez zgody naszej firmy. Jeśli mają Państwo ciekawe materiały i chcą je opublikować na łamach naszego serwisu prosimy o kontakt pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Kontakt

606 281 023
81 473 2011
 

sitte.pl
 

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.