Nasze ciało każdego dnia potrzebuje odpowiedniej dawki energii i składników odżywczych, dostarczanych przez żywność. Prawdą znaną od wieków jest to, że "jesteś tym, co jesz" warto więc zwracać uwagę nie tylko na ilość, ale przede wszystkim na jakość produktów, które codziennie spożywamy.

W trosce o zdrowie i dobre samopoczucie sięgajmy po możliwie jak najmniej przetworzoną żywność, nie modyfikowaną genetycznie, wyprodukowaną na terenie stosunkowo czystych od zanieczyszczeń gospodarstw ekologicznych, które w trakcie uprawy nie używają toksycznych pestycydów i sztucznych nawozów.

Zwracajmy uwagę, by nasze posiłki były bogate w witaminy, minerały, enzymy, fitozwiązki, błonnik i związki organiczne. Na stronie: www.organicznyraj.pl znajdziemy produkty, które spełniają wyśrubowane normy jakości, tak, by dostarczać naszemu ciału najlepsze pożywienie z możliwych: ekologiczne, wyprodukowane z najwyższą starannością i poszanowaniem środowiska naturalnego. Znajdziemy tu szereg zdrowych produktów, które powinny być stałym elementem naszej codziennej diety: wysokiej jakości kasze, makarony, warzywa, owoce, pestki, bakalie, nierafinowane oleje i oliwy z pierwszego tłoczenia, ryby, a także dla zabieganych - zdrowe i pyszne gotowe dania, także wegetariańskie. Jajka są pozyskiwane w ramach hodowli ekologicznych na wolnym wybiegu. Ekologiczne mięso i nabiał także jest pozyskiwane i produkowane z troską o środowisko i zwierzęta.

Www.organicznyraj.pl to miejsce, w sieci, które łączy niewielkich hodowców ze świadomymi odbiorcami, którym nie jest obojętne, co spożywają. Wybierając produkty z gospodarstw ekologicznych, wspierasz je i przyczyniasz się do walki o środowisko wolne od zanieczyszczeń, a także wykazujesz troskę o warunki życia zwierząt, które są o wiele lepsze w rodzinnych gospodarstwach ekologicznych niż w hodowlach przemysłowych. To realnie przekłada się również na smak i właściwości mięsa, ale i każdego produktu, stworzonego zgodnie z zasadami ekologii i poszanowaniem konsumenta.

Informacje

Serwis Hotel-Prestige jest własnością firmy Sitte.pl. Wszystkie zamieszczone artykuły i materiały są chronione prawami autorskimi i nie można ich kopiować bez zgody naszej firmy. Jeśli mają Państwo ciekawe materiały i chcą je opublikować na łamach naszego serwisu prosimy o kontakt pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Kontakt

606 281 023
81 473 2011
 

sitte.pl
 

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.