Zima, wyratrakowany stok, idealnie czyste niebo, wiatr w uszach i zawrotna prędkość na nartach, czego chcieć więcej? Taki obraz maluję się wielu z nas przed oczami, jednak często występuje jeszcze jeden czynnik mocno ograniczający nasze możliwości...cena.

Nie raz już sam koszt karnetu potrafi przyprawić o zawrót głowy. A co gdy stok znajduje się daleko od naszego domu? Należy doliczyć jeszcze dojazd, nocleg, karnet...generalnie nieciekawie i wiele osób może się w tym momencie zniechęcić… a szkoda bo jak się okazuje jest kilka sposobów by znacznie obniżyć koszty zimowego wyjazdu, i wcale nie jest to takie ciężkie jak mogłoby się wydawać.

kolej krzeselkowa 01

Konkursy na portalach społecznościowych  

W tym momencie, każdy szanujący się wyciąg narciarski ma swój własny fanpage na facebooku. Jest to opłacalne ponieważ facebook pozwala łatwo dotrzeć do nowego grona fanów. A jak najlepiej dbać o swoich fanów? Organizując konkursy z atrakcyjnymi nagrodami. W tej kategorii królują karnety 2/4/6/ godzinne, jednak zdarzają się też karnety całodzienne i dłuższe.

Konkursy nie są trudne, jednak wymagają od nas odrobiny wysiłku. Jakich pytań możemy się spodziewać?

  • Pytania wymagające od nas opisania dlaczego właśnie my mamy dostać wymarzoną nagrodę.
  • Kreatywna odpowiedź na pytania związane ze stokiem.
  • Wytypowanie prawidłowej odpowiedzi (długość wyciągu, wysokość śniegu, długość lin itp.).

Oczywiście mowa tu o prawdziwych konkursach, gdzie nagroda przysługuje osobie, która odpowie na pytanie lub wykaże się jakimiś umiejętnościami. Gdy widzicie konkurs gdzie jedynym wymogiem jest polajkowanie czy udostępnienie posta. Od razu powiem- nie warto Dodatkowo nie są One do końca zgodne z polskim prawem ;)

kolej krzeselkowa 05

Daj coś od siebie

Prowadzisz bloga? Masz popularne konto na instagramie? Lubisz nagrywać filmiki ze stoków? A może świetnie jeździsz i chętnie pokażesz co potrafisz? To świetnie! Stoki narciarskie uwielbiają współpracować z twórcami w internecie. Jeśli znasz się na czymś co pomoże promować stok w ciekawej formie, nie czekaj tylko do razu pisz do właścicieli. Gwarantuje, że w tego typu wymianach obie strony skorzystają.

kolej krzeselkowa 03

Hotele FreeSKI

Czyli moda która stosunkowo niedawno przywędrowała do Polski. Idea jest prosta rezerwując nocleg w wybranych hotelach i pensjonatach otrzymujesz karnet na pobliski stok całkowicie za darmo! Opłaca się? I to jak! Oferta świetna szczególnie dla tych co lubią szaleć na stoku dłużej niż jeden dzień. Sprawdź na stronie www.freeskihotele.pl gdzie jest to możliwe i na których stokach możesz pojeździć.

kolej krzeselkowa 04

Informacje

Serwis Hotel-Prestige jest własnością firmy Sitte.pl. Wszystkie zamieszczone artykuły i materiały są chronione prawami autorskimi i nie można ich kopiować bez zgody naszej firmy. Jeśli mają Państwo ciekawe materiały i chcą je opublikować na łamach naszego serwisu prosimy o kontakt pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Kontakt

606 281 023
81 473 2011
 

sitte.pl
 

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.