Nowa forma prezentacji ślubnych wspomnień. Od niedawna za stosunkowo nieduże pieniądze można utrwalić wspomnienia nie tylko w postaci fotografii lub materiału video lecz w postaci coraz powszechniejszych fotoksiążek. Wygląda bardzo atrakcyjnie i zrobi duże wrażenie na każdym, kto będzie oglądał zdjęcia z uroczystości, czy to będzie ślub, chrzciny, czy jakakolwiek inna impreza. Z pewnością warto zainwestować w taka formę prezentacji swoich najlepszych fotografii.

Jest to zwykle kilkunasto lub kilkudziesięcio stronnicowa prezentacja na bardzo dobrym jakościowo papierze i wykonana profesjonalnymi ploterami (drukarkami). Koszt waha się z przedziału 50-200zł. Warto jednak zwrócić uwagę nie tylko na samą cenę gdyż poszczególni producenci mają bardzo różne podejście do kwestii jakości.

Informacje

Serwis Hotel-Prestige jest własnością firmy Sitte.pl. Wszystkie zamieszczone artykuły i materiały są chronione prawami autorskimi i nie można ich kopiować bez zgody naszej firmy. Jeśli mają Państwo ciekawe materiały i chcą je opublikować na łamach naszego serwisu prosimy o kontakt pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Kontakt

606 281 023
81 473 2011
 

sitte.pl
 

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.