Zawsze organizowałaś urodziny swojego dziecka w domu? Na pewno wiesz, że nie jest to najlepsze rozwiązanie – maluchy hałasują, brudzą, wymagają stałej uwagi, nie wspominając o gotowaniu i sprzątaniu po imprezie. Gdy nie chcesz narażać się w tym roku na takie niedogodności, pomyśl o zorganizowaniu urodzin poza domem – w restauracji czy w centrum zabaw dla dzieci. Dlaczego warto?

1. Oszczędzasz swój czas

Przede wszystkim najważniejszą zaletą dotyczącą organizacji urodzin poza domem jest oszczędność czasu. Gdy rezerwujemy miejsce na urodziny, na przykład w restauracji, możemy mieć pewność, że wszystko będzie dopięte na ostatni guzik.

Nie trzeba sprzątać, gotować, pożyczać krzeseł od sąsiadów, myśleć nad atrakcjami dla maluchów, dlatego to dla rodziny znacznie wygodniejsze rozwiązanie. To powoduje, że rodzice mogą po prostu odpocząć tego dnia, porozmawiać i spędzić miło czas z innymi rodzicami, więc urodziny nie muszą już kojarzyć się z chaosem i dodatkowymi obowiązkami.

2. Maluchy bawią się lepiej

W domu można zorganizować tylko niektóre zabawy. Dzieci zwykle spędzają czas na graniu w gry, na bawieniu się zabawkami, dlatego takie urodziny mogą być mało wystrzałowe.

Alternatywnym rozwiązaniem jest zorganizowanie ich właśnie poza domem – możemy wybrać restaurację, która oferuje także usługi animatorek, możemy urządzić je na torze kartingowym, możemy także wybrać popularne place i centra zabaw, aby wspomnieć tylko o niektórych atrakcjach. Dla maluchów to wyjątkowa okazja, aby bawić się jeszcze lepiej!

3. Wcale nie takie wysokie ceny

Często wielu rodziców obawia się, że za urodziny dziecka poza domem trzeba będzie zapłacić bardzo dużo. Nic bardziej mylnego! Cent wcale nie są bardzo wysokie, biorą pod uwagę kompleksową obsługę. Ceny rozpoczynają się już od około 50 złotych za jedno dziecko w zależności od tego, jak długo ma trwać impreza i jaki ma być jej program. Jeśli także chcesz zorganizować takie urodziny dziecka Lublin jest jednym z wielu miast, gdzie jest to możliwe. Sprawdź ofertę już teraz i wykonaj rezerwację!

Informacje

Serwis Hotel-Prestige jest własnością firmy Sitte.pl. Wszystkie zamieszczone artykuły i materiały są chronione prawami autorskimi i nie można ich kopiować bez zgody naszej firmy. Jeśli mają Państwo ciekawe materiały i chcą je opublikować na łamach naszego serwisu prosimy o kontakt pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Kontakt

606 281 023
81 473 2011
 

sitte.pl
 

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.