Żurawina jest świetnym lekiem na problemy i wszelkie dolegliwości związane z drogami moczowymi. Liczne preparaty oraz naturalny sok z żurawiny mogą skutecznie ochronić nasze drogi moczowe przed działaniem szkodliwych bakterii.

Zakażenia związane z drogami moczowymi dotyczą zazwyczaj osób starszych, u których objawiają się nie tylko bólem przy oddawaniu moczu, ale również gorączką. Sok z żurawiny, pity regularnie, skutecznie pomaga uchronić się przed tymi przykrymi dolegliwościami.

Za problemy związane z drogami moczowymi i zakażenia pęcherza odpowiadają bakterie, które przywierają do nabłonka wyściełającego drogi moczowe. Sok z żurawiny zapobiega osadzaniu się bakterii i skutecznie zapobiega zakażeniom.

Jaką dawkę żurawiny zalecają specjaliści? Ich zdaniem wskazane jest wypijanie przynajmniej jednej szklanki soku z żurawiny dziennie, ewentualnie zażywanie kapsułek zawierających wyciąg z żurawiny. Ich systematyczne stosowanie może uchronić nas przed przykrymi dolegliwościami lub wspomóc proces leczenia u tych osób, u których problemy związane z drogami moczowymi już się pojawiły.

Informacje

Serwis Hotel-Prestige jest własnością firmy Sitte.pl. Wszystkie zamieszczone artykuły i materiały są chronione prawami autorskimi i nie można ich kopiować bez zgody naszej firmy. Jeśli mają Państwo ciekawe materiały i chcą je opublikować na łamach naszego serwisu prosimy o kontakt pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Kontakt

606 281 023
81 473 2011
 

sitte.pl
 

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.