Czas spędzony we dwoje, gdy jesteśmy zakochani – szczególnie, gdy jest wcześniej dobrze rozplanowany – zawsze jest ekscytującym przeżyciem.

Długi weekend majowy to okazja, by zabrać ukochaną osobę na wycieczkę lub spędzić z nią ten czas w niecodzienny sposób. Romantyczny lot awionetką, balonem, skok ze spadochronem lub lot paralotnią z pewnością należą to tych bardziej ekstremalnych przeżyć.

Majówka z przygodami

Jeżeli decydujemy się na ekstremalny scenariusz, warto najpierw upewnić się czy nasza druga połowa nie ma np. lęku wysokości w przypadku, gdy chcemy umilić jej wolny czas lotem balonem lub motolotnią. Jeżeli oboje lubicie rowerowe przejażdżki – super! Możecie wybrać się tym środkiem transportu na piknik za miasto. Nietypowym dodatkiem może być lot paralotnią, gra w laserowy paintball, intymna sesja fotograficzna lub dream jump.

Majówka za granicą

Zagraniczna wycieczka może być nietuzinkowa – szczególnie, gdy postanowimy wyruszyć na podbój nieznanych miejsc. Ciekawą opcją, dodającą nieco pikanterii całemu przedsięwzięciu, jest przemieszczanie się z miejsca na miejsce autostopem. Możemy tez udać się do popularnego kurortu, ale spędzić w nim czas w niecodzienny sposób np. wybierając się do SPA na relaksujące masaże lub do fabryki słodyczy.

Na majówkę a może na kurs?

Wspólne lekcje gorącej salsy lub kurs nurkowania to również znakomite pomysły na majówkę. Najważniejsze jest, aby dobrze się bawić i spędzić czas tak, jak tego pragniemy. Jeżeli zakochani są fanami jedzenia, mogą wybrać się na warsztaty kulinarne lub lekcje sushi.

Majówka to czas, kiedy można zakochać się w sobie na nowo. Jest to również wspaniała okazja do tego, by odpocząć od codziennego zgiełku. Dlatego warto wyruszyć w nieznane lub dać się ponieść fantazji i zaplanować szalone atrakcje. Siedzenie w domu przed telewizorem to niekoniecznie najlepszy pomysł na ciekawe spędzenie kilku wolnych dni.

Informacje

Serwis Hotel-Prestige jest własnością firmy Sitte.pl. Wszystkie zamieszczone artykuły i materiały są chronione prawami autorskimi i nie można ich kopiować bez zgody naszej firmy. Jeśli mają Państwo ciekawe materiały i chcą je opublikować na łamach naszego serwisu prosimy o kontakt pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Kontakt

606 281 023
81 473 2011
 

sitte.pl
 

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.