Dziś bardzo wiele prowadzi osobistego bloga, jednak nie wszyscy blogerzy pomimo płodzenia ciekawych materiałów zyskuje powodzenie. Dzieje się tak zazwyczaj z nie przykładania uwagi do małych kwestii, nie raz czysto technicznych, które mogą powiększyć szanse na pomyślność bloga o aż pięćdziesiąt procent!

Przede wszystkim, mnóstwo blogerów nie ma nagłówka na stronie głównej. Natomiast nagłówek winien zajmować nawet 70%. Umiejscowione na nim powinno być logo, logotyp, nazwa oraz przedstawienie bloga. Nieraz trafnym pomysłem będzie również kolaż ze zdjęciami na stronie głównej.

Dodatkowym istotnym atrybutem bywa kontakt z prawdopodobnymi adresatami bloga. Należy sporządzić gdzieś z boku, mały moduł z danymi kontaktowymi i zamieścić tam swój adres mailowy. Co się zaś tyczy odpisywania na maile, trzeba odpisywać na nie niezwłocznie oraz stosując się do zasad ortografii i stylistyki. Do fanów trzeba odnosić się z respektem, zatem na tyle na ile to wykonalne rozbudowany e-mail zwrotny jest dobrze widziany.

Co więcej warto także od czasu do czasu zareagować na komentarz. Jeżeli ktoś skomentuje artykuł w ciekawy sposób, dodając jakieś pytanie, nie należy ociągać z odpowiedzią. Kiedy bloger zbuduje w jakimś sensie interesującą więź ze swoimi czytelnikami, ma szanse być docenionym. Dodatkowym ważnym aspektem jest pisanie postów regularnie. Stosując się do przytoczonych zasad, blog winien szybko zaliczyć sukces.

Informacje

Serwis Hotel-Prestige jest własnością firmy Sitte.pl. Wszystkie zamieszczone artykuły i materiały są chronione prawami autorskimi i nie można ich kopiować bez zgody naszej firmy. Jeśli mają Państwo ciekawe materiały i chcą je opublikować na łamach naszego serwisu prosimy o kontakt pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Kontakt

606 281 023
81 473 2011
 

sitte.pl
 

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.