Zawsze nas fascynowała. Niezależnie od jej rodzaju, miliony osób odbierają ją za różnym pośrednictwem. Zawsze nas fascynowała. Niezależnie od jej rodzaju, miliony osób odbierają ją za różnym pośrednictwem. Muzyka. Świat niezapomnianych doznań, chwil uniesienia i zachwytu zarówno dla kompozytora jak i jego wykonawcy. W ten świat ósemek, krzyżyków i bemoli wchodzi także elektronika.

Organy elektroniczne imitują brzmienie tradycyjnych organów przy pomocy elektronicznych generatorów dźwięku i wzmacniaczy. Z nich powstał instrument klawiszowy zwany syntezatorem dźwięku, na którym można naśladować brzmienia dowolnych instrumentów lub kreować zupełnie nowe dźwięki. Wejście elektroniki w muzyczną krainę, spowodowała powstanie nowej jej generacji, umożliwiła artystom oddanie swoich zapisanych w nutach przemyśleń w nowej formie, jakkolwiek nie dla wszystkich przyswajalnej, lecz jakże innej brzmieniowo od tej spotykanej dotychczas. Wykonawcy muzyki elektronicznej weszli na rynek muzyczny z produktem, który musi pobudzać do refleksji na temat połączenia piękna z elektroniką. Dawni mistrzowie jak Bach czy Mozart gdyby żyli w naszych czasach mieliby chyba jeszcze większe możliwości twórczej weny w połączeniu z elektroniką.

Informacje

Serwis Hotel-Prestige jest własnością firmy Sitte.pl. Wszystkie zamieszczone artykuły i materiały są chronione prawami autorskimi i nie można ich kopiować bez zgody naszej firmy. Jeśli mają Państwo ciekawe materiały i chcą je opublikować na łamach naszego serwisu prosimy o kontakt pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Kontakt

606 281 023
81 473 2011
 

sitte.pl
 

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.