Od 29 kwietnia do 2 maja w Krośnie odbędzie się impreza sportowa - Górskie Zawody Balonowe. Organizatorami imprezy są: "Skrzydlata Polska" - Magazyn Lotniczy, Fundacja Otwartych Serc imienia Bogusławy Nykiel Ostrowskiej oraz Aeroklub Podkarpacki wraz z Regionalnym Centrum Kultur Pogranicza.

Zawody te organizowane sa w Krośnie juz od 15 lat, pierwszy raz odbyły sie w 2000 roku. W ciągu tych piętnastu lat zdobyły sporą sławę, podziwiane są jako jedno z najbardziej widowiskowych oraz najpiekniejszych sportowych wydarzeń w naszym kraju. Z każdym rokiem popularność zawodów zwiększa się, co podnosi promocję nie tylko miasta Krosno, ale także samego sportu, dzięki czemu cieszy się on coraz wiekszą popularnością w Polsce.

Piękne balony na tle nieba stały się niejako tradycją miasta w czasie majowego długiego weekendu, sposobem na miłe spędzenie wolnych dni na świeżym powietrzu, z cała rodziną. Na Zawody zjeżdżają załogi balonowe nie tylko z Polski, ale także z zagranicy.

Termin imprezy:

Rozpoczęcie: 29-04-2015
Zakończenie: 02-05-2015

Lokalizacja imprezy:

Krosno, województwo podkarpackie

Szerokość geograficzna (Y):
N 49° 40' 56.9136"
Długość geograficzna (X):
E 21° 45' 57.7902"

Telefon kontaktowy: +48 134321898
email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
strona www: http://www.rckp.krosno.pl

Informacje

Serwis Hotel-Prestige jest własnością firmy Sitte.pl. Wszystkie zamieszczone artykuły i materiały są chronione prawami autorskimi i nie można ich kopiować bez zgody naszej firmy. Jeśli mają Państwo ciekawe materiały i chcą je opublikować na łamach naszego serwisu prosimy o kontakt pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Kontakt

606 281 023
81 473 2011
 

sitte.pl
 

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.