W dniach 17-18 kwietnia tego roku czeka nas wyjątkowa impreza sportowa - Mistrzostwa Europy Karate Kontaktowego. Bilety na to wydarzenie kupić można w Bielańskim Klubie Karate Kyokushin. Organizatorem Mistrzostw jest wspomniany wczesniej Klub Karate Kyokushin - więcej informacji na stronie: http://eurokaratechamps.eu/pl/.

Mistrzostwa Europy Karate Kontaktowego 2015, które odbędą się w tym roku w warszawskiej Hali Sportowej Torwar to wydarzenie, które warto zobaczyć. Przeszło trzystu znakomitych karateków z 26 europejskich krajów przybędzie do Polski, aby konkurować o najwyższe trofea European Shinkyokushin Karate Championships 2015.

Przez prawie czterdzieści lat odbywania się Mistrzostw, Polska gościła imprezę już dwa razy. W pierwszym dniu imprezy swe umiejętności przetestują juniorzy, a 18 kwietnia o tytuł Mistrza Europy walczyć będą seniorzy. Poza tymi głównymi wydarzeniamy, obejrzec będziemy mogli dodatkowo walki pokazowe, a także widowiskowe popisy najmłodszych karateków z dziecięcych oraz młodziezowych sekcji z całej Polski.

Organizacja imprezy wspirana jest przez Urząd Miasta Stołecznego Warszawy i Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego, zaś patronat honorowy nad mistrzostwami objęła Prezydent Miasta Stołecznego Warszawy, Hanna Gronkiewicz-Waltz oraz Adam Struzik - Marszałek Województwa Mazowieckiego.

Termin imprezy:

Rozpoczęcie: 17-04-2015
Zakończenie: 18-04-2015

Lokalizacja imprezy:

Warszawa, ul. Łazienkowska 6

email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
strona www: http://eurokaratechamps.eu/pl/

Informacje

Serwis Hotel-Prestige jest własnością firmy Sitte.pl. Wszystkie zamieszczone artykuły i materiały są chronione prawami autorskimi i nie można ich kopiować bez zgody naszej firmy. Jeśli mają Państwo ciekawe materiały i chcą je opublikować na łamach naszego serwisu prosimy o kontakt pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Kontakt

606 281 023
81 473 2011
 

sitte.pl
 

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.