W sobotę, 25 kwietnia po raz pierwszy w Lublinie odbędzie się zabawa w chowanego. Mieszkańcy będa mogli wziąć udział w dobrze wszystkim znanej zabawie. Przez cały czas mozna głosować na najlepsze miejsce na zabawę, póki co, największą ilośc głosów zdobył Ogród Saski, Stare Miasto oraz wąwozy w dzielnicy LSM. Do udziału w zabawie zgłosiło się już przeszło 5 tysięcy osób.

Zabawa będzie przebiegać w następujący sposób: wszystkie osoby, które zgłosiły chęć udziału w zabawie będą podzielone na drużyny. Każda z drużyn będzie początkowo składać się ze stu osób - 95 chowających się oraz 5 szukających. Każda z drużyn będzie się bawiła według określonego grafiku czasowego. Członkowie drużyny muszą być ubrane w t-shirt, czy inne odzienie w określonym, wybranym przez drużyne kolorze.

Zasady zabawy nie sa skomplikowane, wszyscy uczestnicy zgromadzą się w ustalonym miejscu o ustalonej godzinie. Następnie osoby szukające, którym założone zostaną opaski na oczy, zbiorą się w wysznaczonym miejscu, gdzie zaczną odliczanie. W tym czasie pozostali uczestnicy mają za zadanie schować się na ustalonym terenie. Każdy znaleziony uczestnik zabawy zostanie oznaczony przez osobę szukającą. Każda drużyna bawi się przez 20 minut, o ile szukający nie znajdą wszystkich przed wyznaczonym czasem. Zwycięzcy mogą liczyć na nagrody w postaci drobnych upominków.

Więcej informacji na facebooku - Zabawmy się w chowanego! LUBLIN

Informacje

Serwis Hotel-Prestige jest własnością firmy Sitte.pl. Wszystkie zamieszczone artykuły i materiały są chronione prawami autorskimi i nie można ich kopiować bez zgody naszej firmy. Jeśli mają Państwo ciekawe materiały i chcą je opublikować na łamach naszego serwisu prosimy o kontakt pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Kontakt

606 281 023
81 473 2011
 

sitte.pl
 

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.