Firma Liebherr została założona w Niemczech w 1949 roku przez Hansa Liebherra. Początkowo produkowała jedynie żurawie, jednak w niedługim czasie poszerzyła swoją ofertę o maszyny budowlane, urządzenia AGD, głównie zamrażarki i chłodziarki, a nawet sprzęt laboratoryjny, farmaceutyczny i piekarniczy. Liebherr zdobył sławę po tym, jak wyprodukował największy na świecie samochód, którym jest wywrotka Liebherr T 282B. Również kilka innych maszyn Liebherr znajduje się w pierwszej dziesiątce największych pojazdów budowlanych. Obecnie główna siedziba firmy znajduje się w Szwajcarii i prowadzona jest przez dzieci założyciela. Liebherr zatrudnia ponad 32 tysiące pracowników na całym świecie, łącznie z Antarktydą. Oddział przedsiębiorstwa możemy znaleźć nawet w Polsce, a konkretnie w Rudzie Śląskiej. Biorąc pod uwagę, że maszyny Liebherr znajdują swoje zastosowanie w górnictwie, można stwierdzić, że filia na śląsku to nie przypadek.

Serwis maszyn budowlanych Liebherr Polska

Maszyny budowlane Liebherr to jakość sama w sobie. Firma produkuje sprzęt zaawansowany technologicznie, trwały, wytrzymały, odporny na trudne warunki pracy. Koparkoładowarki czy koparki Liebherr pracują bez względu na to, czy towarzyszy im deszcz, śnieg, mróz, upał czy wiatr, działają często po kilkanaście godzin na dobę zarówno na drogach, budowach, jak i w kopalniach. Jednak mimo tego, że są to produkty gwarantujące wysoką jakość, to nawet im zdarza się awaria. Aby zadbać odpowiednio o maszyny Liebherr, zminimalizować ryzyko występowania usterek oraz przeprowadzić naprawy, które przywrócą 100% sprawności maszyn, konieczne jest nawiązanie współpracy z odpowiednim serwisem. Dobry serwis maszyn budowlanych zadba nie tylko o to, aby maszyna została naprawiona, ale także o to, aby przeprowadzone zostały szczegółowe diagnozy sprzętu oraz rygorystyczne testy sprawnościowe po naprawie. Dzięki temu zarówno serwis, jak i klient będą mieli pewność, że maszyna po naprawie jest sprawna i gotowa do działania. Firma, która kompleksowo zajmuje się serwisowaniem, powinna mieć także w swojej ofercie mobilny serwis maszyn budowlanych. Jest to grupa specjalistów, która przyjeżdża na miejsce awarii i wykonuje możliwe naprawy na miejscu lub przewozi sprzęt na warsztat. Bardzo ważną sprawą jest natomiast to, aby w serwisie, który wybierzesz, pracowała wyspecjalizowana kadra. Serwisanci, którzy mają nie tylko ogrom stale poszerzanej wiedzy, ale także duże doświadczenie, to priorytet podczas naprawy maszyn światowych marek. Tylko fachowiec będzie znał słabe i mocne strony maszyn poszczególnych firm na tyle dobrze, aby szybko wykryć usterkę i sprawnie ją naprawić. Przykładem niech będą siłowniki hydrauliczne, obecne w każdej maszynie budowlanej, które na pierwszy rzut oka wydają się mieć prostą budowę. Gdy jednak przyjrzymy im się bliżej, zobaczymy, że w rzeczywistości składają się z kilkunastu podzespołów, z których każdy może zostać uszkodzony. Tylko doświadczone oko i sprawna ręka wyspecjalizowanego serwisanta będą w stanie wykonać naprawę w taki sposób, aby przeprowadzona została regeneracja siłowników hydraulicznych, zamiast droższej wymiany części.

lebherr polska 01

Regeneracja pomp hydraulicznych Liebherr

lebherr polska 02Bardzo często na warsztat trafiają poważnie uszkodzone maszyny, w których można było zapobiec awarii. Wystarczyło kilka tygodni wcześniej wykonać regularne serwisowanie sprzętu, aby zauważyć drobne usterki i naprawić je w niskich cenach. Gdy jednak nie zostały one wykryte, bo przegląd nie został przeprowadzony, ewoluują one w poważne i drogie w naprawie awarie. Dlatego tak ważne jest, aby maszyny budowlane Liebherr przechodziły cykliczne serwisowanie, które zapobiega powstawaniu poważnych usterek. Chociaż wielu przedsiębiorców uważa, że przeglądy są stratą czasu i pieniędzy, to prawda jest taka, że ich brak jest jedynie pozorną oszczędnością. Za kolejny przykład niech posłużą obecne w każdej maszynie budowlanej pompy hydrauliczne. Pompy działają przez cały czas pracy maszyny, od momentu jej uruchomienia, do ostatnich drgań maszyny po jej wyłączeniu, dlatego są narażone na częste awarie i szybkie wyeksploatowanie. Dodatkowo pompy hydrauliczne są kluczowym elementem maszyny, bez której ta nie jest w stanie nie tylko pracować, ale nawet działać. Jeśli maszyna będzie co jakiś czas trafiała na cykliczne serwisowanie, wtedy wszelkie usterki uda się zauważyć na tyle szybko, że wystarczy regeneracja pomp hydraulicznych, zamiast kilka razy droższej wymiany części.

Serwis hydrauliki siłowej Liebherr

Zadbaj o to, aby Twoje maszyny budowlane Liebherr były zawsze sprawne i gotowe do pracy, a ich ewentualne awarie były naprawiane szybko i sprawnie. Wybierz serwis maszyn budowlanych Liebherr, który wie, że czas równa się pieniądz. Nie ryzykuj współpracy z warsztatami, w których nie ma wyspecjalizowanej kadry, a każdego klienta traktuje się tak samo. Zadbaj o swój spokój i komfort, wybierając serwis maszyn, który wykona naprawy terminowo i w konkurencyjnych cenach. Nie czekaj na awarię i nie ryzykuj kar umownych za niedotrzymanie terminów budowy. Wybierz najlepszy serwis maszyn budowlanych Liebherr już dziś i bądź spokojny o swoją firmę.

Artykuł powstał przy współpracy z serwisem maszyn budowlanych https://hydroserwishs.pl/

Informacje

Serwis Hotel-Prestige jest własnością firmy Sitte.pl. Wszystkie zamieszczone artykuły i materiały są chronione prawami autorskimi i nie można ich kopiować bez zgody naszej firmy. Jeśli mają Państwo ciekawe materiały i chcą je opublikować na łamach naszego serwisu prosimy o kontakt pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Kontakt

606 281 023
81 473 2011
 

sitte.pl
 

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.