Nie ma się co oszukiwać że testosteron to główny napęd służący rozwoju muskulatury. Ten steryd anaboliczny potrzebny jest atlecie czy kulturyście, tyle tylko że nie może go stosować bo zabraniają tego przepisy sportowe. Zamiennikiem, dla tego stanu w sporcie, są legalne suplementy diety oparte na naturalnych substancjach pokarmowych, które podnoszą poziom tego hormonu w naszym organizmie do jego maksymalnych stężeń fizjologicznych.

U sportowców wśród  których zaobserwowano występowanie przewlekłego stresu, odnotowano wysoki wskaźnik niedoboru testosteronu. Stres wywołuje podniesienie poziomu kortyzolu, który poprzez zwiększenie stężenia SHBG obniża frakcję wolnego aktywnego testosteronu, a tym samym zmniejsza jego działanie. Ta duża i stale rosnąca częstotliwość występowania niedoboru testosteronu niepokoi zarówno trenerów jak i zawodników. Najlepiej byłoby wyrównać poziom testosteronu przez domięśniowe iniekcje, ale w sporcie są zakazane. Ponadto występuje szereg skutków ubocznych jak: zablokowanie naturalnej produkcji testosteronu przez jądra. Niektórzy powiedzą no i co z tego , skoro dostarczam go z zewnątrz. Problem jest taki że gdy zakończymy cykl, a produkcja naturalnego testosteronu nie zostaje przywrócona, cała wypracowana muskulatura jest pomału utracana – występuje zbyt duża przewaga estrogenów aby zachować środowisko sprzyjające utrzymaniu masy mięśniowej.

Najbezpieczniejszą metodą podniesienia produkcji poziomu testosteronu przez jądra są suplementy diety. Już jakiś czas temu odkryto że jądra produkują testosteron na 50 procent swoich możliwości, czyli mogą ale tego nie robią. Odpowiednio dobrane naturalne substancje w połączeniu z regularnym treningiem mogą podnieść produkcję testosteronu o 100 %. Czyli zamiast 7mg mamy 14 mg dziennie. Włączenie do suplementacji np. Probolanu 50, legalnego suplementu na masę mięśniową spotęguje efekty treningowe, nasili anabolizm. Stosując ten suplement dostępny na Mocarni.pl – Probolan 50 nie potrzebujesz recepty ani żadnych konsultacji lekarskich, można go łączyć z innymi odżywkami czy preparatami.

Jądra produkują około 7 mg testosteronu dziennie, czyli 50 mg tygodniowo. Przeciętna ilość testosteronu w ampułce to 250 mg – kusząca propozycja. Każdy kulturysta powie że tak. Tylko o działaniach niepożądanych przyjmowania sterydów powstają już książki. Począwszy od zaburzeń erekcji ( niemożności odbycia stosunku przez wiele miesięcy ) do kłopotów z wątrobą i nerkami, problemem z układem krążenia itd. itd.

Czy warto więc wydawać pieniądze na niedozwolone środki dopingujące? Moim zdaniem nie. Możemy w sposób całkowicie bezpieczny i dozwolony w sporcie podnieść produkcję tego hormonu w organizmie.

Informacje

Serwis Hotel-Prestige jest własnością firmy Sitte.pl. Wszystkie zamieszczone artykuły i materiały są chronione prawami autorskimi i nie można ich kopiować bez zgody naszej firmy. Jeśli mają Państwo ciekawe materiały i chcą je opublikować na łamach naszego serwisu prosimy o kontakt pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Kontakt

606 281 023
81 473 2011
 

sitte.pl
 

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.