Czy picie wody podczas wysiłku to dobre rozwiązanie?

Podczas uprawiania sportu nasz organizm obficie się poci. Zużywane są zatem ogromne ilości płynów, które należy regularnie uzupełniać. Niestety sama woda nie do końca jest odpowiednim rozwiązaniem. Mało kto bowiem wie, że podczas wysiłku fizycznego tracimy nie tylko wodę, ale również sole mineralne i inne bardzo istotne mikroelementy. Picie zatem samej wody nie zapewni naszemu organizmowi optymalnych warunków do pracy. Sprawi to także, że będziemy mieli mniej energii i siły. Właśnie naprzeciw temu problemowi wychodzą liczni producenci napojów izotonicznych.

Produkty te zawierają wodę, a także optymalną ilość substancji, które należy uzupełniać podczas wysiłku. Dodatkowo podczas zakupu do wyboru mamy szeroką gamę smaków, zatem każdy znajdzie coś dla siebie.

Zamiana wody na napój izotoniczny nie pozostanie także bez wpływu na nasze samopoczucie. Będziemy bardziej ożywieni, energiczni i wolniej będziemy się męczyć. Zachęcam zatem wszystkich, którzy podczas wysiłku pili zwykłą wodę na przestawienie się na napoje izotoniczne.

Bez wątpienia można powiedzieć, że napoje izotoniczne to nie tylko "chwyt reklamowy", ale rzeczywiście znakomite rozwiązanie dla osób uprawiających sport.

Informacje

Serwis Hotel-Prestige jest własnością firmy Sitte.pl. Wszystkie zamieszczone artykuły i materiały są chronione prawami autorskimi i nie można ich kopiować bez zgody naszej firmy. Jeśli mają Państwo ciekawe materiały i chcą je opublikować na łamach naszego serwisu prosimy o kontakt pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Kontakt

606 281 023
81 473 2011
 

sitte.pl
 

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.