Twoja alkowa może być twoim ulubionym pokojem w mieszkaniu z kilkoma prostymi pomysłami, dających poczucie większej przestrzeni - nawet jeśli twój aktualny pokój jest lekko zatłoczony. Przekształć swoje miejsce do spania w przestrzeń, o którym wiecznie marzyłeś, przy użyciu tych oszczędzających miejsce pomysłów.

Wstaw wielozadaniowy stolik nocny
Zamień swój mały stolik nocny, który pasuje zaledwie do lampki na małe komódki z obu stron łóżka. Będą one nie jedynie miejscem na lampkę do czytania, budzik, okulary lub telefon komórkowy, lecz możesz również użyć małych szuflad na skarpety, bieliznę, krawaty, badź swetry, dzięki temu możesz zmniejszyć wielkość komody i zaprowadzić porządek w szafie. Powieś lustra za lampami nocnymi, aby stworzyć iluzję przestrzeni, odbijając światło i rozświetlając przestrzeń.

Wyrzystaj miejsce pod łóżkiem
Nieporządek jest nieprzyjacielem otwartej przestrzeni, dlatego skombinuj parę długich, przykrywanych pojemników do przechowywania pod łóżkiem butów, odzieży, lub innych nie używanych na codzień rzeczy. Ukryj je i zapomnij o nich, póki nie będziesz zmuszony ich wyciągnąć - i nagle są swobodnie dostępne, jednak nie przeszkadzają.

Skorzystaj z szaf w mieszkaniu
Większość szaf w holu i przedpokoju to szczególnie niewyeksploatowane pomieszczenia. Za płaszczami czy kurtkami przechowuj sporadycznie użytkowane sukienki i garnitury w wiszących workach na odzież. To miejsce do gromadzenia oficjalnych sukienek, smokingów, gajerów na rozmowy kwalifikacyjne - to, czego nie wykorzystujesz częściej aniżeli raz czy dwa razy w roku.

Wybierz takie same albo pokrewne kolory
Łatwą wizualną sztuczką otwierającą pomieszczenie jest dostosowanie zasłon pod kolor ścian które jednocześnie podkreślają meble. Jeżeli masz niewielkie akcenty, jak na przykład krzesła, ramki albo lampy, znajdź odcień farby, który jest jaśniejszy, ciemniejszy lub bardziej metaliczny i pomaluj je, żeby współbrzmiały. Przykładowo krzesło podkreślone w kolorze różowego złota delikatnie uderzy o ciepłe karmelowe ściany i okna.

Informacje

Serwis Hotel-Prestige jest własnością firmy Sitte.pl. Wszystkie zamieszczone artykuły i materiały są chronione prawami autorskimi i nie można ich kopiować bez zgody naszej firmy. Jeśli mają Państwo ciekawe materiały i chcą je opublikować na łamach naszego serwisu prosimy o kontakt pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Kontakt

606 281 023
81 473 2011
 

sitte.pl
 

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.