Wiele osób jeśli ma kupić coś trwałego preferuje rzecz nową od używanej. Jednakowo bywa w przypadku mieszkań. O ile tylko mamy taką możność to preferujemy nabyć własne M z rynku pierwotnego od takiego w którym ktoś przedtem zamieszkiwał.

Lublin ma w ofercie wiele mieszkań od dewelopera. Takie mieszkania mają naturalnie swoje zalety jak również wady. Nabywając nieruchomość od developera mamy duży asortyment lokali. Mamy możliwość wybrać spośród wielu lokalizacji, nierzadko w spokojnych obszarach miasta, na przykład niedaleko od Lublina w Dominowie. Można umówić się na zwiedzanie i pooglądać kilka rozmaitych mieszkań i to z kilku różnych inwestycji.

Wielu deweloperów w dzisiejszych czasach zapewnia dodatkowo pewne modyfikacje w układzie pomieszczeń zgodnie z potrzebami przyszłych mieszkańców. Nieruchomość z rynku pierwotnego można od postaw urządzić podług osobistego gustu. Walorem dzisiaj konstruowanych mieszkań są między innymi większy metraż łazienek, piękne balkony, dwuskrzydłowe drzwi na taras. W nowopowstałych blokach wiele estetyczniej prezentują się klatki schodowe a także piwnice. Standardem stają się również garaże podziemne co jest wygodnym rozwiązaniem.

Nabywając nieruchomość od dewelopera można też oszczędzić na notariuszu gdyż developer na ogół otrzymuje zniżkę na takie usługi, prócz tego nie płacimy podatku. Korzystne jest również nadzorowanie takich mieszkań przez wspólnoty gdzie są niższe opłaty niż w tradycyjnych spółdzielniach.

Bywają jednakże także i minusy. Czasem deweloperzy nazbyt oszczędzają na materiałach skutkiem czego są cienkie ściany czy niedostatecznie docieplone dachy. Na nowych osiedlach brakuje dodatkowo infrastruktury w postaci utwardzonych dróg, placów zabaw czy sklepów.

Informacje

Serwis Hotel-Prestige jest własnością firmy Sitte.pl. Wszystkie zamieszczone artykuły i materiały są chronione prawami autorskimi i nie można ich kopiować bez zgody naszej firmy. Jeśli mają Państwo ciekawe materiały i chcą je opublikować na łamach naszego serwisu prosimy o kontakt pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Kontakt

606 281 023
81 473 2011
 

sitte.pl
 

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.