Skutecznie odzyskamy Twoje należności od firm, od osób prywatnych na terenie kraju i za granicą.Standardowy okres windykacji polubownej tj. sprawdzenie dłużnika, negocjacje, upublicznienie długu, wpis do rejestru, giełdę wierzytelności trwa do 14 dni, po tym terminie kierujemy sprawę na drogę postępowania sądowego.W szczególnie trudnych sprawach po ustaleniu majątku oraz miejsca pobytu dłużnika przeprowadzamy windykację terenową/twardą.Minimalizujemy Państwa koszty i czas działając poprzez Elektroniczne Postępowanie Upominawcze, reprezentujemy Państwa na każdym etapie postępowania, współpracują z nami adwokaci, radcowie, biegli sądowi, notariusze oraz starannie wybrani komornicy.

Przyjęcie, prowadzenie sprawy oraz poszukiwanie majątku jest bezpłatne. Prowizja od 5% od odzyskanych należności.

Windykacja należności z tytułu:– faktur za usługi i dostawy– umów pożyczki, umów najmu, umów wekslowych– umów zawartych ustnie– umów o pracę– niewykonania umowy, zaliczek, kar umownych– spraw przedawnionych– inwestycji kryptowalutowych (bitcoin), należności giełdowych– obligacji korporacyjnych, polisolokat– zapisów niedozwolonych– spraw pokomorniczych

Zdecydowanie staramy się działać SZYBKO I BEZPIECZNIE:- odzyskane środki trafiają błyskawicznie na Państwa konto,- każdorazowo zawieramy klarowną i prostą umowę, która jest pozbawiona w firmie Kancelaria Ultimatum ukrytych kosztów czy innych niemiłych niespodzianek.Do tego w biurze windykacyjnym Kancelaria Ultimatum działamy maksymalnie SKUTECZNIE:- nasze wynagrodzenie jest w formie prowizji, która wynika z wyegzekwowanej należności,- sprawą zajmują się nasi najlepsi specjaliści z firmy Kancelaria Ultimatum.

Czy warto skorzystać z pomocy jaką oferuje Kancelaria Ultimatum?

Odpowiedź jest oczywista i zdecydowanie brzmi TAK ponieważ nikt lepiej nie poradzi sobie z rozliczeniem dłużnika niż właśnie wspomnianaKancelaria Ultimatumbędąca liderem na rynku firm windykacyjnych. Za rozpatrzenie sprawy nie trzeba uiszczać żadnych opłat, nie pobierają zaliczek ani opłat startowych. Wystarczy zgłosić się do nich i można nawet zdalenie z nimi nawiązać współpracę, a dokumenty niezbędne do zweryfikowani dłużnika wysłać pocztą elektroniczoną przez e-mail, a oni zajmą się już całą resztą. Widząc ilość pozytywnych opinii na temat Kancelarii Ultimatum można mieć pewność, że sprawą zajmą się profesjonaliści z prawdziwego zdarzenia, którzy odzyskają dług w mozliwie najlepszy sposób bez najmniejszej zwłoki czasowej nie nadwyrężając budżetu zleceniodawcy.

Informacje

Serwis Hotel-Prestige jest własnością firmy Sitte.pl. Wszystkie zamieszczone artykuły i materiały są chronione prawami autorskimi i nie można ich kopiować bez zgody naszej firmy. Jeśli mają Państwo ciekawe materiały i chcą je opublikować na łamach naszego serwisu prosimy o kontakt pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Kontakt

606 281 023
81 473 2011
 

sitte.pl
 

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.