Badaczom udało się ustalić ile człowiekowi potrzeba seksu, aby był szczęśliwy. Wystarczy raz na siedem dni.

Naukowcy z Uniwersytetu Toronto-Mississauga stwierdzili, iż chociaż więcej seksu to więcej szczęścia, to mimo wszystko ta zasada posiada swą granicę. Uprawianie seksu częściej niż raz na siedem dni nie przynosi już zwiększenia zadowolenia.

Wnioski takie wyciągnięto na podstawie badań kwestionariuszowych, które przeprowadzone zostały w grupie 30 tysięcy Amerykanów w ciągu 30 lat. Naukowcy są zdania, iż powyższa zasada dotyczy wszystkich, bez względu na wiek i płeć. Zarówno młodszym jak i starszym, kobietom i mężczyznom, parom z krótkim i z długim stażem, jeden raz na siedem dni całkowicie wystarcza.

Drugim wnioskiem wyciągniętym z badań jest fakt, że do szczęścia bardziej potrzebny jest seks niż pieniądze. Osoby zamożne, którzy nie zaznają miłości fizycznej, są w mniejszym stopniu zadowoleni z życia od ludzi biedniejszych, ale mogących się pochwalić udanym życiem seksualnym.

Informacje

Serwis Hotel-Prestige jest własnością firmy Sitte.pl. Wszystkie zamieszczone artykuły i materiały są chronione prawami autorskimi i nie można ich kopiować bez zgody naszej firmy. Jeśli mają Państwo ciekawe materiały i chcą je opublikować na łamach naszego serwisu prosimy o kontakt pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Kontakt

606 281 023
81 473 2011
 

sitte.pl
 

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.