Nowoczesna depilacja bikini za pomocą lasera usuwa włosy wraz z meszkami – dzięki czemu skóra przestaje produkować włosy. Stąd trwały efekt. Wraz z ostatnimi włosami z nóg oraz pach a także okolic intymnych pozbywasz się stresu i zyskujesz komfort. Masz poczucie zadbania, świeżości. Jakie jeszcze inne cudowne właściwości ma laser? Czym jest depilacja laserowa promocja?

Depilacja laserowa Wrocław – kompleksowe usuwanie włosów.

Na czym polega?

Bolesna i nieskuteczna depilacja może odejść w zapomnienie. Bo generowała tylko stres, ból oraz mnóstwo czasu poświęcanego na usuwanie włosów. Obecnie żyjemy w dobie depilacji laserowej Wrocław bazującej na profesjonalnej niemieckiej technologii. Podstawą jest specjalistyczny laser o mocy 2400 watów. Stosowany zarówno do jasnych jak i do ciemnych włosów. Pracujący niezależnie od pory roku. I niezależnie od koloru skóry. Działający bezboleśnie dzięki systemowi chłodzenia skóry.

Problem rozwiązany na zawsze

Depilacja laserowa jest trwała. Wystarczy cykl zabiegów, by uzyskać taki efekt. Dzieje się tak dlatego, że laser nie usuwa tylko włosów, ale także dociera do meszków włosowych, by je efektywnie zniszczyć. Usuwa po prostu struktury, które odpowiadają za wzrost włosa. Bez obecnych meszków włosowych skóra nie ma możliwości produkowania włosów.

Depilacja twarzy, pleców, bikini...

Depilacja laserowa Wrocław niejedno ma imię. Poddają jej się zarówno kobiety, jak i mężczyźni. Usuwasz włosy nie tylko pod pachami, na nogach i rękach, brzuchu, plecach, barkach, ramionach, ale również masz do wyboru:

  • depilację twarzy – laser jest doskonałą alternatywą na domową depilację pęsetą, woskiem, kremem, trymerem czy nożyczkami. Szczególnie depilacja pęsetą jest bardzo bolesna. O ile usuwanie woskiem włosków na twarzy jest trwałe na około kilka tygodni, to depilacja laserowa daje trwały efekt do ok. 7 lat. Usuwana jest nie tylko broda czy baczki, ale też wąsik i (jeśli tego zażyczą sobie klient czy klientka) owłosienie z całej twarzy.

  • Depilację bikini – laserowe niszczenie cebulek włosa daje również i w tym wypadku spektakularny efekt 7 lat. A ponadto wyklucza problem zapalenia meszków, który często pojawia się w wyniku domowej depilacji bikini.

Depilacja laserowa promocja

W ramach specjalnej promocji otrzymujesz zniżkę 50 zł, którą możesz wykorzystać na dodatkowe zabiegi. Bowiem oferta salonu kosmetycznego wykorzystującego laser do zabiegów obejmuje nie tylko usługi typu depilacja laserowa promocja, ale również:

  • laserowe odmładzanie skóry – polegające na podgrzaniu górnych warstw skóry w celu usunięcia niedoskonałości i pozostawienia skóry świeżą, jędrną.

  • laserowe usuwanie przebarwień – laser działa na melaninę, zamieniając energię świetlną na cieplną, co usuwa plamy pigmentacyjne

  • zamykanie naczyń na nogach za pomocą lasera – zabieg polegający na podgrzaniu krwi w rozszerzonym naczynku, co powoduje obkurczenie się jego tkanek i trwałe zamknięcie naczynka

  • likwidacja zmarszczek laserem – zabieg przebudowujący włókna kolagenowe i elastynowe w skórze, co prowadzi do jej regeneracji

  • laserowe leczenie rumienia – w ten sam sposób można zwęzić naczynka krwionośne

Informacje

Serwis Hotel-Prestige jest własnością firmy Sitte.pl. Wszystkie zamieszczone artykuły i materiały są chronione prawami autorskimi i nie można ich kopiować bez zgody naszej firmy. Jeśli mają Państwo ciekawe materiały i chcą je opublikować na łamach naszego serwisu prosimy o kontakt pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Kontakt

606 281 023
81 473 2011
 

sitte.pl
 

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.