Mnóstwo osób frapuje się jak nie przytyć jesienną i zimową porą. Pomimo pozorom bywa to łatwiejsze niż mogłoby się wydawać na pierwszy rzut oka. Niesprzyjająca pogoda na dworze skutkuje tym, że hamujemy swoją aktywność fizyczną, ale to kolosalny błąd. Nie bacząc na nieładną pogodę nie opuszczajmy ćwiczeń. Wspomogą one w pozbywaniu się nadmiarowych kalorii, ale to nie wszystko. W czasie treningu w naszym mózgu rodzą się endorfiny, tytułowane hormonami szczęścia.

Ćwiczyć można w domowym zaciszu. W Internecie wyszukamy mnóstwo informacji, które pomogą nam odpowiednio wykonać trening. Typ ćwiczeń winien być dobrany do naszej formy, poziomu zdrowia, a i osobistych upodobań.

Nie możemy także zapomnieć o zdrowej i zbilansowanej diecie. urozmaicona dieta wcale nie musi być skomplikowana. Po wdrożeniu nieskomplikowanych porad każdy z nas może poprawniej się odżywiać.

Na początku sprawdźmy co należy konsumować jak najczęściej. W dziennym jadłospisie winny górować sezonowe warzywa i owoce. Trzeba postawić także na artykuły z pełnego ziarna. Znajdziemy w nich sporo błonnika.

Błonnik - ważny składnik diety

Sam w sobie nie ma za wiele właściwości odżywczych. Jakkolwiek pobudza on działanie naszych jelit. Dzięki temu nie będzie trzeba martwić się zaparciami. Na dodatek prędzej odczuwamy sytość. Tym samym przyswoimy stanowczo mniej kalorii. A to wyjątkowo istotne jeżeli walczymy z dodatkowymi kilogramami. Rzecz jasna błonnik nie anuluje naszych problemów z wagą. Jednakże znacznie ulatwi proces odchudzania.

Informacje

Serwis Hotel-Prestige jest własnością firmy Sitte.pl. Wszystkie zamieszczone artykuły i materiały są chronione prawami autorskimi i nie można ich kopiować bez zgody naszej firmy. Jeśli mają Państwo ciekawe materiały i chcą je opublikować na łamach naszego serwisu prosimy o kontakt pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Kontakt

606 281 023
81 473 2011
 

sitte.pl
 

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.