Depilacja laserowa bikini to obecnie jeden z najczęściej wykonywanych zabiegów z zakresu kosmetologii. Stanowi nie tylko skuteczną metodę trwałego usuwania owłosienia, ale również należy do zabiegów leczniczych pomagających poprawić kondycję skóry w przypadku podrażnień lub zjawiska jakim jest wrastanie włosków.

Depilacja laserowa bikini – jak przebiega?

Trwałe usuwanie owłosienia wykorzystujące działanie lasera należy współcześnie do najskuteczniejszych metod depilacji. Wiązka światła pochodząca z głowicy urządzenia przenika do skóry na głębokość cebulki włosa powodując jej trwałe uszkodzenie. Należy podkreślić, że zabiegi wyposażone w technologię jaką oferuje laser Mediostar Next Pro wykorzystuje zjawisko selektywnej fototermolizy. Oznacza to, że wiązka laserowa wychwytuje wyłącznie barwnik (melaninę) znajdującą się w cebulce włosa, nie oddziałując w tym czasie na żadne inne struktury obecne w skórze. Dodatkowe bezpieczeństwo zabiegu zwiększa możliwość doboru parametrów indywidualnie do każdego rodzaju włosa, kolorytu skóry oraz odczuć klienta.

Podczas zabiegu, ze względu na różne odczucia w okolicy bikini, które bardzo często należy do obszarów wrażliwych, istnieje możliwość schłodzenia miejsca zabiegowego lodem, które zmniejsza odczucia ciepła na skórze. Po zabiegu może wystąpić zaczerwienienie, które wynika z podgrzania tkanek, a także lekki obrzęk okołomieszkowy. Następstwa te mogą utrzymywać się do kilku godzin po zabiegu. Pierwsze efekty widoczne są po upływie 10-14 dni. W tym czasie włosy samodzielnie wypadają, osłabia się ich struktura, a także spowalnia się ich proces wzrostu. Wszelkie problemy skórne związane z obecnością włosów zmniejszają się, co oznacza, że naskórek ulega samoregeneracji.

Zalety depilacji laserowej bikini

  • depilacja laserowa bikini to zabieg przeznaczony zarówno dla kobiet jak i mężczyzn;

  • efekty laserowego usuwania owłosienia są trwałe;

  • depilacja laserowa bikini przyczynia się do gładkiej, przyjemnej w dotyku skóry, eliminując problem wrastania włosków oraz podrażnień naskórka, które występują podczas tradycyjnych metod depilacji;

  • depilacja bikini metodą laserową zapewnia wysoki komfort w codziennym funkcjonowaniu, uwalnia od ograniczeń w postaci niechęci ubioru ulubionej spódnicy, sukienki czy bikini;

  • uwalnia od tradycyjnych metod (maszynka, wosk, depilator) prowadząc do oszczędności czasu;

  • zapewnia spontaniczność, szczególnie u osób aktywnych fizycznie (sport).

Podsumowanie

Depilacja laserowa bikini stanowi doskonałe rozwiązanie na gładką i przyjemną w dotyku skórę. Oprócz wysokiego komfortu oraz poprawy jakości życia, uwalnia od podrażnień, zjawiska wrastania włosów oraz zapalenia mieszków włosowych. Ze względu na możliwość indywidualnego doboru parametrów, do każdego klienta depilacja laserem Mediostar Next Pro we Wrocławiu i Warszawie możliwa jest przez cały czas, bez względu na obecną porę roku. Już teraz zapoznaj się z ofertą salonu kosmetycznego na stronie www.depialcjalaserowa-wroclaw.pl.

Informacje

Serwis Hotel-Prestige jest własnością firmy Sitte.pl. Wszystkie zamieszczone artykuły i materiały są chronione prawami autorskimi i nie można ich kopiować bez zgody naszej firmy. Jeśli mają Państwo ciekawe materiały i chcą je opublikować na łamach naszego serwisu prosimy o kontakt pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Kontakt

606 281 023
81 473 2011
 

sitte.pl
 

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.