Lokalne owoce do domu znajdziesz na portalu PlonyPola.pl. Zamawianie owoców do domu to nowy sposób nie wprost tworzenia lokalnej społeczności. Społeczności łączącej rolników producentów rolnych z klientami i konsumentami.

Kiedy rolnicy otrzymują wyższą zapłatę za swoje owoce dostarczane do domu bezpośrednio, sprzedając je lokalnie, są mniej skłonni do sprzedaży ziemi rolnej pod zabudowę. Kiedy kupujesz lokalnie uprawiane owoce, robisz coś proaktywnego, aby zachować obecny krajobraz. Krajobraz wsi, gdzie znajdują się sady owocowe jest niezbędnym składnikiem dla innej działalności gospodarczej, takiej jak turystyka i rekreacja.

Zamawianie bezpośrednio owoce do domu od lokalnych rolników tworzy większą wartość dla lokalnej społeczności. Zamawiając lokalne owoce do domu przyczyniasz się do tworzenia większej wartości w Polsce kupując lokalne a nie importowane owoce.

Informacje

Serwis Hotel-Prestige jest własnością firmy Sitte.pl. Wszystkie zamieszczone artykuły i materiały są chronione prawami autorskimi i nie można ich kopiować bez zgody naszej firmy. Jeśli mają Państwo ciekawe materiały i chcą je opublikować na łamach naszego serwisu prosimy o kontakt pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Kontakt

606 281 023
81 473 2011
 

sitte.pl
 

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.