Epilacja laserowa okolic intymnych to jedna z najczęściej wybieranych partii przez kobiety. Istnieją różne rodzaje epilacji laserowej bikinii. Wśród nich wyróżniamy: depilację klasyczną, hollywoodzką, francuską, brazylijską. Przede wszystkim różnią się one głębkością wykonania zabiegu. Niektórzy wolą usunąć część włosków w tych okolicach, a dla innych lepszym komfortem będzie pozbycie się wszystkich włosków z bikini.

Rodzaje epilacji laserowej:

  • Klasyczna – epilacja wykonana do linii bielizny, czyli okolice pachwiny

  • Brazylijska – polega na usunięciu włosków zarówno ze wzgórka łonowego, warg sromowych oraz szpary pośladkowej, czasami pozostawia się mały pasek na wzgórku łonowym.

  • Francuska – depilacja, w której pozbywa się tylko włosków na wzgórku łonowym pomijająć okolice warg sromowych oraz szpary pośladkowej.

  • Hollywoodzka - najczęściej wybierana epilacja laserowa wśród kobiet, usuwa włoski zarówno na całym bikini, czyli wzgórku łonowym, wargach sromowych, ale także z tyłu biorąc pod uwagę, szparę pośladkową oraz pośladki.

Jak wygląda epilacja laserowa okolic intymnych w naszym salonie?

Otóż w naszym salonie okolice strefy intymnej dzielimy na dwie pozycje, które można wybrać: Bikini płytkie – czyli epilowanie okolic pachwin oraz depilacja bikini Wrocław – w skład, których wchodzi epilacja laserowa wzgórka łonowego, a także warg sromowych. Oczywiście, dostosowujemy się również do preferencji naszych klientów. Jeśli jakaś część ma być pominięta, co czasem się zdarza, to po prostu ją zostawiamy. W naszym salonie można również dokonać epilacji laserowej szpary pośladkowej lecz nie wlicza się ona już dodatkowo w epilację laserowa bikini.

Koszt bikini płytkiego w naszym salonie wynosi 200 zł, natomiast bikini głębokiego 350zł. Szpara pośladkowa zaliczana jest jako mała część ciała, stąd koszt również wynosi 200 zł.

Czy epilacja laserowa sfer intymnych jest bolesna?

Wiele kobiet zgłaszając się na zabieg ma obawy dotyczące bólu w tej okolicy. Nigdy nie możemy zapewnić, że epilacja będzie bolesna, na odczucia podczas zabiegu ma wpływ wiele czynników między innymi indywidualny próg bólowy, gęstość włosków. W okolicach bikini naturalnie występuje dużo włosków, stąd zabieg może prznieść dyskomfort, tym bardziej ze jest to okolica silnie unerwiona. Jednak nasi specjaliści robią wszystko, aby zmniejszyć nieprzyjemne odczucia bólowe poprzez zastosowanie wkładów chłodzących oraz odpowiednio dobrane parametry, które są dobierane indywidualnie do każdego klienta. U osób bardzo wrażliwych jest możliwość skorzystania z maści znieczulającej za dodatkową opłatą do wizyty.

Pielęgnacja okolic bikini po zabiegu

W przypadku grubych włosków w okolicach bikini co zdarza się często, może wystąpić delikatny obrzęk okołomieszkowy, który znika maksymalnie do dwóch dni lub nawet tego samego dnia. Jest to częste zjawisko i nie ma się czym przejmować. Należy wtedy unikać dodatkowo środków drażniących, które mogą podrażniać okolicę, unikać w tym dniu korzystania z gorących kąpieli, sauny czy wyjścia na basen.

Informacje

Serwis Hotel-Prestige jest własnością firmy Sitte.pl. Wszystkie zamieszczone artykuły i materiały są chronione prawami autorskimi i nie można ich kopiować bez zgody naszej firmy. Jeśli mają Państwo ciekawe materiały i chcą je opublikować na łamach naszego serwisu prosimy o kontakt pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Kontakt

606 281 023
81 473 2011
 

sitte.pl
 

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.