Odpoczynek i relaks w przepięknym miejscu na Podlasiu.

Daleko, czy blisko?

Kuszącą propozycją dla każdego jest możliwość wypoczynku poza swoim miejscem zamieszkania. Wyjeżdżając gdziekolwiek na więcej niż dobę, można spojrzeć na wiele spraw z zupełnie innej perspektywy. Polecane jest to osobom, które są zmęczone, cierpią na brak energii i są często rozdrażnione. To sygnał, że czas pomyśleć o przewietrzeniu się i relaksie.

Obecnie nierzadko zdarza się, że kobiety udają się do hotelu ze SPA np. (http://www.dworczarneckiego.pl/hotel). Koleżanki wykupują sobie pobyt i robią mały wypad za miasto lub znacznie dalszy. Dalekie miejsca to czas na dojazd. Jeśli zmęczeni codziennością, potrzebujemy również podróży, warto wyjechać dalej, poza region, ale nie zawsze jest taka możliwość, bo ogranicza nas czas. Wtedy zamiast marnować ten czas na dojazd do hotelu i powrót, warto zaoszczędzić go, wybrać coś blisko i poświęcić się relaksowi w okolicy. Popularną opcją jest weekend w SPA. Bliskość obiektu sprawia, że pobyt można rozszerzyć na dwie noce, dojeżdżając do hotelu już w piątek i kończąc pobyt niedzielnym, późnym popołudniem. Wtedy w piątek mamy czas na aklimatyzację a całą sobotę na wszelkiego rodzaju zabiegi.

Weekend w SPA na Podlasiu to gwarancja ciszy i zieleni, ponieważ jest tu dużo obiektów dobrze skomunikowanych z większymi miastami, ale położonych na uboczu, co daje komfort i dodatkową atrakcję w formie pieszych wycieczek po okolicy.

Co wybrać

Zdecydowaliśmy się na weekend w hotelu ze strefą SPA. Tylko od nas zależy, czy będzie to samotny wypad, czy też w towarzystwie bliskiej osoby. Obiekty hotelowe oferują usługi dostosowane do każdej opcji. W przypadku par, dodatkową atrakcją są sale dla par przeznaczone do zabiegów regenerujących i upiększających.

Jakie propozycje mają centra SPA dla klientów spragnionych wypoczynku? Zapotrzebowanie na tego typu usługi skłoniło właścicieli do tworzenia konkurencyjnych ofert, bardzo szerokich i dostosowanych do różnych potrzeb.

Jeden z hoteli przeznaczył na strefę SPA ponad 500m2 powierzchni, na której jest profesjonalna siłownia, gdzie można skorzystać z porad wykwalifikowanego trenera personalnego. Po treningu na klientów czekają różnego rodzaju sauny - parowe i suche, komora kriogeniczna, bicze wodne wraz z karaibską bryzą, gdzie oprócz wody stosowana jest światłoterapia. Zabiegiem wzmacniającym, zwłaszcza drogi oddechowe, będzie pobyt w grocie solnej.

Oprócz tego typu atrakcji, na klientów czeka szereg masaży leczniczych, relaksacyjnych, ujędrniająco-wyszczuplających, maseczek na całe ciało i wybrane fragmenty ciała.  Wszelkiego rodzaju torfy, glinki, olejki eteryczne mają niewątpliwie pozytywne działanie na ludzkie ciało jak też psychikę. Dobrze przeprowadzone zabiegi sprawiają, że człowiek nie tylko wygląda młodziej, ale tak też się czuje. Dawno utracona energia wraca przedstawiając w znacznie lepszym świetle przyszłość i zmienia nasze spojrzenie na otoczenie i zaprzątające głowę sprawy.

Dla ciała i ducha

Podlasie charakteryzuje się nie tylko pięknymi, spokojnymi i zielonymi krajobrazami. Jest także miejscem, gdzie króluje dobra kuchnia. Mieszanka kultur wzbogaciła kulinarną stronę regionu, gdzie można posmakować różnego rodzaju potraw pochodzących ze wschodu, a nawet dalekiego wschodu, bo sporą społecznością są podlascy Tatarzy.

Hotele starają się przedstawić tę bogatą ofertę kulinarną w swoich kartach dań. Często podstawowe menu urozmaicane jest specjalnością szefa kuchni.

Oddając się relaksowi i regeneracji poprzez różne zabiegi SPA w hotelu, mamy ten komfort, że w każdej chwili możemy skorzystać z unikalnej oferty hotelowej kuchni, co jest okazją do spróbowania dań, których wcześniej nie mieliśmy okazji skosztować.

Informacje

Serwis Hotel-Prestige jest własnością firmy Sitte.pl. Wszystkie zamieszczone artykuły i materiały są chronione prawami autorskimi i nie można ich kopiować bez zgody naszej firmy. Jeśli mają Państwo ciekawe materiały i chcą je opublikować na łamach naszego serwisu prosimy o kontakt pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Kontakt

606 281 023
81 473 2011
 

sitte.pl
 

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.