Współcześnie wiele obiektów wypoczynkowych aspiruje do osiągnięcia statusu miejsca, które spełni wszelkie oczekiwania klientów zarówno prywatnych, jak i firm, czy uczestników delegacji. Osiągnięcie takich warunków jest trudnym zadaniem, gdyż wymaga przystosowania obiektu zarówno do oczekiwań rodziny z dziećmi, jak i dla klientów biznesowych. Hotel Radocza w miejscowości Zator połączył te dwa światy, a obiekt, w którym można zarówno wypocząć z rodziną, jak i przeprowadzić profesjonalną z pewnością zasługuje na uznanie. Przekonajmy się, co rzeczywiście oferuje ten obiekt i z jakich atrakcji można skorzystać na jego terenie.

Dla rodziny

 Oferta dla osób prywatnych i rodzin z dziećmi zawiera bardzo ciekawe i dość nietypowe atrakcje, co oczywiście jest jej pozytywnym aspektem. Obiekt oferuje różnorodne zajęcia na terenie parku tematycznego o powierzchni czterech hektarów. Możemy wybierać spośród takich aktywności jak rozbudowany park linowy o dwóch stopniach trudności, toru dla quadów, czy nawet zorganizowanych meczów paintballa na specjalnie przygotowanym polu. Oczywiście nie mogło zabraknąć przestrzeni dla miłośników mniej aktywnego wypoczynku – specjalnie wydzielone miejsce dla wielbicieli ognisk z pewnością przypadnie odwiedzającym do gustu i umożliwi świetną zabawę z rodziną lub w gronie przyjaciół.

Dla osób poszukujących prawdziwego zastrzyku adrenaliny hotel oferuje także przelot balonem i oglądanie rewelacyjnej okolicy z lotu ptaka.

Sprawdź stronę hotel Zator - Radocza Park

Dla biznesu

Z drugiej strony Hotel Radocza oferuje profesjonalnie wyposażone sale i urządzenia idealnie dopełniające każde spotkanie biznesowe, konferencję, czy szkolenie firmowe. Dostęp do 5 sal o różnych wymiarach i pojemności umożliwia zarówno przeprowadzenie dużych szkoleń, jak i kilkuosobowe, ważne dla przyszłości firmy spotkanie. Stały dostęp do internetu, rzutniki, flip charty, ekrany, mikrofon z nagłośnieniem, a także projektory to wszelkie niezbędne narzędzia, z których klienci mogą korzystać, aby ich wydarzenie przebiegło jak najlepiej.

Warto także dodać, że zarówno pokoje, jak i restauracja prezentują się w gustownym, nowoczesnym stylu, który z pewnością przypadnie do gustu gościom. Nie należy także zapominać o dostępnym na miejscu centrum SPA, w którym każdy z gości może oddać się różnorodnym zabiegom pielęgnacyjno-relaksacyjnym i jeszcze bardziej wypocząć podczas pobytu w hotelu. Jak więc widzimy, hotel Radocza w Zatorze prezentuje bardzo wszechstronną ofertę, z której każdy klient powinien być zadowolony.

Informacje

Serwis Hotel-Prestige jest własnością firmy Sitte.pl. Wszystkie zamieszczone artykuły i materiały są chronione prawami autorskimi i nie można ich kopiować bez zgody naszej firmy. Jeśli mają Państwo ciekawe materiały i chcą je opublikować na łamach naszego serwisu prosimy o kontakt pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Kontakt

606 281 023
81 473 2011
 

sitte.pl
 

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.