Dzieci są bardzo wymagające. Znalezienie odpowiedniego miejsca na wspólną wycieczkę czy spacer często wydaje się wręcz niemożliwe. Tymczasem okazuje się to dość prostym zadaniem. W całym kraju znajdziemy tysiące punktów oferujących wspaniałą zabawę najmłodszym, a rodzicom chwilę odpoczynku. Wystarczy wejść na stronę "www.atrakcjedzieciece.pl".

Dla najmłodszych

Wspólne wyjazdy z najmłodszymi dziećmi muszą być planowane ze szczególną dokładnością. Warto raz na jakiś czas oddalić się od przydomowego placu zabaw. Może być to wycieczka do zoo, w którym najmłodsi poznają żyjące z nami zwierzęta. Dla małych miłośników wielkich gadów udany może okazać się wypad do Parku Dinozaurów. Z pewnością większość ojców będzie równie zachwycona, a mamy będą mogły odpocząć na terenie pięknego, zielonego terenu. Takie atrakcje turystyczne w woj. śląskim znajdziemy w Siemianowicach, ale w całej Polsce takich parków jest aż 15.

Małe księżniczki i mali rycerze

Do zwiedzania możemy wybrać bardzo wiele ogólnodostępnych zamków i pałaców. To dokonała lekcja historii połączona z opowieścią o losach dawnych książąt i księżniczek. Chłopcy będą zachwyceni możliwością zabawy w średniowiecznych rycerzy w kamiennych ruinach, takich jak w Zamku w Olsztynie. Na rodziców w takich miejscach czekają restauracje i trasy spacerowe, w których można odetchnąć. W bardziej odrestaurowanych zamkach można podziwiać wystawy starodawnych przedmiotów. Każde dziecko będzie zauroczone średniowiecznymi strojami dam dworu czy kolekcją broni białej. Wszystko to okraszone sporą dawką historii sprawi, że taka wycieczka spodoba się całej rodzinie. Doskonałymi przykładami takich miejsc mogą być Pałac w Wojanowie czy Zamek Królewski w Warszawie.

Dla rozładowania energii

Starsze dzieci mogą być zachwycone bardziej aktywną formą spędzenia wolnego czasu. Wspólna przejażdżka na torze gokartowym czy godzina spędzona na lodowisku z pewnością sprawi, że najmłodsi wykorzystają nadmiar energii, a dorośli poczują się przynajmniej kilka lat młodziej. Pragnąc chwili spokoju, można zabrać pociechę do parku linowego. Wykwalifikowany personel zajmie się dziećmi, a rodzice będą mogli odpocząć w specjalnie do tego przygotowanych miejscach. Ostatnimi czasy taka forma rozrywki dla najmłodszych stała się bardzo popularna. Na portalu znajdziemy ponad 50 takich miejsc.

To tylko część propozycji, które oferuje rodzicom portal. Sumarycznie jest ich ponad 1000 na terenie całej Polski.

Informacje

Serwis Hotel-Prestige jest własnością firmy Sitte.pl. Wszystkie zamieszczone artykuły i materiały są chronione prawami autorskimi i nie można ich kopiować bez zgody naszej firmy. Jeśli mają Państwo ciekawe materiały i chcą je opublikować na łamach naszego serwisu prosimy o kontakt pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Kontakt

606 281 023
81 473 2011
 

sitte.pl
 

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.