Już teraz warto zaplanować wakacje. Jednak jaki kierunek obrać? Możliwości jest naprawdę wiele, a gdyby tak zaskoczyć swoją Ukochaną, albo całą rodzinę i wybrać się na Islandię? Może czas na coś nowego i zamiast cały dzień spędzać na plaży, lepiej pojechać na wycieczkę objazdową i zobaczyć wiele ciekawych miejsc. Już teraz warto zaplanować wakacje. Jednak jaki kierunek obrać? Możliwości jest naprawdę wiele, a gdyby tak zaskoczyć swoją Ukochaną, albo całą rodzinę i wybrać się na Islandię? Może czas na coś nowego i zamiast cały dzień spędzać na plaży, lepiej pojechać na wycieczkę objazdową i zobaczyć wiele ciekawych miejsc.

Taka opcja na pewno ucieszy Twoich bliskich. Co również ważne nie musisz bać się tłumów innych turystów i w te wakacje możesz naprawdę się zrelaksować, a przy tym poznać i zobaczyć jedne z najpiękniejszych miejsc. Islandia z Biurem LogosTour to gwarancja udanego wypoczynku w najlepszym gronie.

Islandia- piękno na wyciągnięcie ręki

Islandia jest niezwykle pięknym krajem. Widoki zapierają dech w piersi. Malownicze pejzaże i zabytki są na wyciągniecie ręki, a po całym dniu można odpocząć na malowniczej plaży. Czy można chcieć jeszcze więcej? Otóż tak! W czerwcu, lipcu i sierpniu prawie przez całą dobę jest jasno. Islandia to kraj, gdzie surowa przyroda, niesamowite piękno i tradycja łączą się z nowoczesnością, choć psy nie są uważane za zwierzęta domowe, a 80% mieszkańców wierzy w Elfy.

Islandia- co warto zobaczyć?

Wybierając wycieczkę objazdową poznasz Golden Circele- to absolutne must have. Na Golden Cirlce składa się Park Narodowy Þingvellir, niesamowite gejzery Geysir i wyjątkowy wodospad Gullfoss. Oczywiście obowiązkowym punktem wyjazdu jest także laguna lodowcowa Jokulsarlon. Można także spróbować wędrówki po prawdziwym lodowcu. Taką przygodę zapamięta się do końca życia Warto także zwiedzić stolicę Rejkiawik i wybrać się na taras widokowy, gdzie można podziwiać panoramę całego miasta. W kolejny dniu wycieczki czeka Nas zwiedzanie labiryntu z lawy i przejazd trasą widokową wschodnim wybrzeżem fiordowym. Oczywiście po za kontaktem z naturą zwiedzimy jeszcze wiele muzeów, a także miasteczek w Islandii, gdzie poznamy tamtejszy folklor.

Islandia- jedzenie ma znaczenie

Wybierając wycieczkę z biurem podróży LogosTour nie tylko poznamy wiele interesujących miejsc, ale również możemy zasmakować prawdziwej islandzkiej kuchni. Co odważniejsi mogą skosztować gulaszu z renifera, czy też delikatnych pulpetów jagnięcych. Oczywiście kuchnia bogata jest w ryby, czy owoce morza oraz grillowane warzywa i słynny skyr. Na pewno nikt nie będzie głodny.

Zatem Islandia to topowy kierunek wyjazdów wakacyjnych. Ten mały kraj i jego bogata historia to najlepszy wybór.

Informacje

Serwis Hotel-Prestige jest własnością firmy Sitte.pl. Wszystkie zamieszczone artykuły i materiały są chronione prawami autorskimi i nie można ich kopiować bez zgody naszej firmy. Jeśli mają Państwo ciekawe materiały i chcą je opublikować na łamach naszego serwisu prosimy o kontakt pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Kontakt

606 281 023
81 473 2011
 

sitte.pl
 

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.