Szczyrk, Ustrzyki Dolne, a może Zakopane – gdzie najlepiej wybrać się na romantyczny wypad we dwoje, by przyjemnie spędzić czas poza sezonem?

Niski sezon, większe szanse na spokój

Jak powszechnie wiadomo, większość wyjazdów i wakacji Polacy planują na dwa wakacyjne miesiące w roku. Powodów jest kilka, ale do najważniejszych zaliczyć trzeba:

  • Wakacje szkolne
  • Dobrą pogodę
  • Dostępność większości lokalizacji
  • Okres urlopowy w firmach

To i kilka innych czynników, sprawiają, że w wakacje trudno jest o miejsce wybierając apartamenty Zakopane czy nawet w schronisku w Ustrzykach Dolnych. Dlatego też jeśli chcemy spędzić romantyczny weekend we dwoje, z dala od zgiełku i tłumów, warto wybrać się w góry poza sezonem i połączyć spokój z aktywnym spędzeniem wolnego czasu. Opcji jest mnóstwo, bo możemy wybrać i te najbardziej popularne lokalizacje i ciszę gdzieś pod Bieszczadami. Wybór należy do nas.

Apartamenty Zakopane czy hotel w Beskidach?

Zanim zaczniemy poszukiwania, warto określić co w danym okresie (który wybraliśmy na wyjazd) oferują poszczególne regiony kraju. Może się przecież okazać, że wybierzemy lokalizację z myślą o spokoju, a po zameldowaniu okaże się, że w okolicy odbywa się właśnie jakiś głośny festiwal lub koncert, który sprawi, że nic z naszych marzeń o intymności i spokoju.

Wybierając Beskidy, warto wybrać takie miejsca, które nie są najczęściej wybierane przez casualowych turystów, spokojne, oddalone od większych miast. najlepiej wybrać apartament lub kwaterę prywatną, gdzie ceny nie są tak wysokie jak w hotelu, a warunki bardzo dobre.

Jeśli decydujemy się na Tatry, najlepiej wybrać oczywiście okolice Zakopanego, ale po sezonie nie warto bać się tłumów w samym mieście, bo w porównaniu do jego obłożenia w lipcu i sierpniu, we wrześniu czy listopadzie będzie tam wręcz spokojnie. Dla zapewnienia sobie dodatkowo komfortu i intymności, warto wybrać apartamenty Zakopane bo to lepszy wybór niż hotel. Daje więcej możliwości i nie wiążę się z koniecznością wstawania na śniadania czy spędzania wieczorów w restauracji lub własnym pokoju. Wybierając dobre apartamenty Zakopane możemy wieczorami siedzieć na własnym tarasie i podziwiać wielkość gór. Tak po prostu.

Dlaczego w góry na romantyczny wypad?

Wybór gór na destynację naszej wycieki jest o tyle dobry, że po sezonie są one pełne, ale wyłącznie turystów, którzy co tu nie mówić, nie słyną ze szczególnie trudnego towarzystwa i pewnie nie uprzykrzą nam pobytu. Wybierając się w góry czy to wiosną czy jesienią, mamy też sposobność obserwowania gór w ich najlepszym wydaniu. Powietrze jest wówczas znacznie lepsze niż latem, można bez szczególnych trudności pokonywać górskie szlaki i cieszyć się nie zaburzonym piękna natury, bez kolejek i tłumów.

Informacje

Serwis Hotel-Prestige jest własnością firmy Sitte.pl. Wszystkie zamieszczone artykuły i materiały są chronione prawami autorskimi i nie można ich kopiować bez zgody naszej firmy. Jeśli mają Państwo ciekawe materiały i chcą je opublikować na łamach naszego serwisu prosimy o kontakt pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Kontakt

606 281 023
81 473 2011
 

sitte.pl
 

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.