Mazury przyciągają wspaniałymi atrakcjami, a osób zamierzających spędzić urlop w tej części kraju jest sporo. Mazury to region wymarzony na wczasy dla tych turystów, którzy cenią sobie aktywne formy spędzania wolnego czasu i dla tych, którzy chcą zrelaksować się na łonie natury. Gdzie warto się wyjechać na wakacje?

W gronie tych leżących na Mazurach wsi, które są dobrymi ośrodkami turystycznymi, istotną rolę odgrywa wieś Krutyń. Jakie atrakcje czekają tutaj na letników? Dlaczego to właśnie ta miejscowość stała się tak popularnym ośrodkiem na wczasy na Mazurach? Krutyń to niezwykle urocza miejscowość, w przypadku której ogromnym walorem jest położenie przy Szlaku Krutyni. To słynna droga wodna, na którą tak chętnie stawiają miłośnicy spływów kajakowych. Krutyń może się także poszczycić pięknym otoczeniem. Rozciągające się w pobliżu wsi tereny Mazurskiego Parku Krajobrazowego stają się kolejnym walorem tej wsi. Na obszarze tej miejscowości każdy z nas może także bez problemów znaleźć tanie noclegi, dzięki czemu Krutyń jest atrakcyjnym miejscem na urlop na Mazurach. Z tej wsi można też organizować liczne wycieczki po Mazurskim Parku Krajobrazowym, przy czym zarówno wycieczki rowerowe, jak i wycieczki piesze cieszą się tu wielką popularnością.

Informacje

Serwis Hotel-Prestige jest własnością firmy Sitte.pl. Wszystkie zamieszczone artykuły i materiały są chronione prawami autorskimi i nie można ich kopiować bez zgody naszej firmy. Jeśli mają Państwo ciekawe materiały i chcą je opublikować na łamach naszego serwisu prosimy o kontakt pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Kontakt

606 281 023
81 473 2011
 

sitte.pl
 

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.