Wczasy nad morzem to jedyna w swoim rodzaju przygoda, którą ma szansę przeżyć każdy z nas. Co koniecznie trzeba zobaczyć w trakcie odpoczynku na obszarze tak wyjątkowego letniska jakim jest Sopot?

W tym kurorcie zachwyca w pierwszej kolejności sławny Monciak, czyli ulica Bohaterów Monte Cassino. Na czym polega jej wyjątkowość? Z pewnością jest to deptak wyjątkowy. Stał się najbardziej znanym deptakiem w naszym kraju, a wizyta na jego obszarze to jeden z podstawowych obowiązków dla tych letników, którzy spędzają urlop nad morzem. W miejscu tym główną rolę odgrywają obiekty usługowe oraz punkty rozrywkowe. W tej części miasta życie trwa przez cały dzień.

Kto na czas zarezerwuje dla siebie tanie noclegi w najbliższej okolicy centrum tego chętnie odwiedzanego ośrodka turystycznego, ten będzie mógł na własnej skórze przekonać się o wyjątkowości sopockiego Monciaka. Ten znany deptak przyciąga turystów, dla których wczasy nad morzem to nie tylko wypoczynek nad wodą, ale też przednia rozrywka.

Informacje

Serwis Hotel-Prestige jest własnością firmy Sitte.pl. Wszystkie zamieszczone artykuły i materiały są chronione prawami autorskimi i nie można ich kopiować bez zgody naszej firmy. Jeśli mają Państwo ciekawe materiały i chcą je opublikować na łamach naszego serwisu prosimy o kontakt pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Kontakt

606 281 023
81 473 2011
 

sitte.pl
 

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.