Nic tak nie uspokaja, jak prawdziwy relaks na łonie przyrody. głusza, zadowolenie, przyjemna bryza, nieopodal świergoty ptaków. A dookoła plusk wody, szmer liści, sitowia, czy trawy. Dla mnóstwa zapracowanych rodaków to zwieńczenie marzeń. Przeważnie ładujemy się w auto i jedziemy gdzieś na zatłoczone plaże pobliskiego pojezierza. Pośpiech, sprzeczki o miejsce na leżak, hałas, znaczna dystans do hotelu, nic, co wolno określić pełnym komfortem. A jeśliby mieć taki spokój codziennie? Wykorzystywać z uroków pięknej przyrody, spostrzegać dziewicze interesujące regiony, a zarazem zapewnić sobie tak wygodne warunki, jak w domu? Okazuje się, że kupno czy nawet wynajem houseboata zapewni nam zrealizowanie wszelkich oczekiwań zarówno pod względem podróżniczym, jak i wypoczynkowym.

Houseboat - pływająca jednostka mieszkalna

Houseboat to nadzwyczajna łódź. Została zaprojektowana z myślą o zapewnieniu żeglarzom całkowitej wygody i funkcjonalności. Houseboat dysponuje pomieszczenia, które zostały zorganizowane w taki sposób, aby ich gustowny aranżacja oraz wysokiej jakości wyposażenie spełniały wymogi standardom wygodnego i estetycznego niewielkiego mieszkania. Ponadto wraz z pomieszczeniami przeznaczonymi do całorocznego zamieszkania, zaplanowano również strefę relaksu. To wyniesiona kawałek pokładu, na którym można postawić leżaki i zachwycać się piękne widoki naokoło. Z zdecydowanie wolno stwierdzić, że to nowoczesna łódź, która jest odpowiedzią na wszystkie potrzeby potencjalnego użytkownika.

Przymioty odpoczynku na houseboacie

Dzięki temu, że houseboat jest zaadaptowany do całorocznego zamieszkania, dopuszcza zupełną autonomię w podróżowaniu. Możesz żeglować po wybranych szlakach żeglugi śródlądowej czy też po prostu zacumować w dowolnym porcie. Dzięki ze względu na to wielką ubaw z zamieszkania na łodzi odbierają zarówno amatorzy slow life, jak i ci, którzy chcieliby spędzać czas wielce aktywnie. Houseboaty, które oferuje Eco Boats https://eco-boats.eu są wyposażone także w rowery elektryczne. Wystarczy wobec tego zastopować się na kilka godzin, zejść na ląd i zwiedzać uroczą okolicę. Można przeto zdecydowanie powiedzieć, że żeglując houseboatem jesteś samowystarczalny i wolny od jakichkolwiek ograniczeń. Nawet sterowanie łodzią jest niezwykle intuicyjne i nie wymaga wyjątkowych wprawy. Pomimo tego w Eco-Boats można wynająć houseboata razem z obsługą sternika na tygodniowy rejs, który odbywa się na trasie Warszawa-Gdańsk-Warszawa czy też określić dowolną trasę.

Houseboaty w trendzie proekologicznym

Coraz bardziej wszechstronne staje się poszukiwanie miejsc, gdzie można spędzić czas na łonie natury. Płynięcie houseboatem zapewnia okazja nieustannego przestawania z przyrodą i to w wybitnie wolnym aspekcie. Można albowiem zachwycać się urok mijanych pejzażów z pokładu łodzi, a także jest możliwe, by zejść na ląd i spacerować wśród zieleni.

Wskazane jest napomknąć, że houseboaty, które powstają w stoczni https://eco-boats.eu/houseboat mają napęd elektryczny. Świadczy to, iż realizują wysokie wymagania proekologiczne, a jednocześnie są tanie w eksploatacji.

Rejs houseboatem zatem to świetna opcja na spędzenie wolnego czasu na łonie natury. Warto już pomyśleć o tym, jak zorganizować majówkę lub wakacje. A może w zupełnie wyrwać się od huku miasta i przenieść się na łódź?

Informacje

Serwis Hotel-Prestige jest własnością firmy Sitte.pl. Wszystkie zamieszczone artykuły i materiały są chronione prawami autorskimi i nie można ich kopiować bez zgody naszej firmy. Jeśli mają Państwo ciekawe materiały i chcą je opublikować na łamach naszego serwisu prosimy o kontakt pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Kontakt

606 281 023
81 473 2011
 

sitte.pl
 

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.