Z początkiem 2016 roku LOT będzie chciał uruchomić kolejne rejsy na trasie Warszawa - Szczecin oraz Kraków - Gdańsk. Ponadto planuje dodatkowe loty na zagranicznych trasach.

Będzie więcej lotów z Warszawy do Tel Awiwu, Kijowa oraz Erywania, w celu zapewnienia ruchu pasażerskiego na nowo otwartych trasach dalekiego zasięgu a także na nowe i reaktywowane połączenia w Europie.

Rejsy z Krakowa do Gdańska zwiększą swą częstotliwość od sezony letniego, z jednego rejsu dziennie do dwóch. Natomiast na trasie Warszawa - Szczecin w niektóre dni polecieć będzie można trzy razy dziennie, gdyż linia ma w ofercie przesiadkę, która trwać będzie mniej niż godzinę w lotach do Toronto, Nowego Jorku, Brukseli, Amsterdamu, Genewy, Krakowa, Rzeszowa oraz Wrocławia.

Wraz z końcem bieżącego roku ma nastąpić oficjalne zakończenie okresu restrukturyzacji, z tej przyczyny możliwy jest rozwój siatki połączeń.

Ostatnio linia zakomunikowała nowe rejsy długodystansowe do Tokio, Seulu, Bangkoku, a także do Wenecji, Kluż-Napoka, a od marca do Lublany.

Wznowione po przerwie zostaną połączenia do Barcelony, Aten, Nicei, Zurychu oraz Bejrutu. Z początkiem 2016 roku powrócą także Kiszyniów, Belgrad, Zagrzeb, a także trasa Gdańsk - Kraków. Od lipca tego roku linie te były zawieszone w ramach ostatniej puli postulowanych przez Komisję Europejską środków kompensacyjnych.

Informacje

Serwis Hotel-Prestige jest własnością firmy Sitte.pl. Wszystkie zamieszczone artykuły i materiały są chronione prawami autorskimi i nie można ich kopiować bez zgody naszej firmy. Jeśli mają Państwo ciekawe materiały i chcą je opublikować na łamach naszego serwisu prosimy o kontakt pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Kontakt

606 281 023
81 473 2011
 

sitte.pl
 

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.